Vali “kõrgtehnoloogia” stiilis lühtrid

Tehnoloogiline areng sisenes kogu kaasaegse inimese elu elus, leidis tootmisektoris peegeldamise ja igapäevase kaalumise asjades kodus. Disainerid loovad kõrgtehnoloogilisi sisekujundusi. Kombineeritud supernunktsioone mööbli, lampide, tekstureeritud ebatavaline viimistlus samas koostises, see on iseloomulik kõrgtehnoloogia stiilis. Mõtle rohkem üksikasju disain lühtrid interjööri stiilis kõrgtehnoloogia ja teada saada, mida sa pead juhinduma valides sellise lühter.

Iseärasused

Kõrgtehnoloogilised interjöörid kombineeritakse ebatavalise geomeetrilise kujuga või sujuvates kosmoseliinides märgistatud utilitaarsete objektidega. Olukord on küllastunud erinevate trafo mehhanismidega, palju kontrollib kaugjuhtimispuldid, sealhulgas lühtrid.

Üldiselt disain kõrgtehnoloogia on mõeldud toota mõned futuristlik mulje. On peaaegu mingit kunstlikku sisekujundust, ehteid, pilkupüüdevat luksust, kuid selle disaini elemendid on selle funktsionaalsuse harmoonilised, kus pole midagi üleliigset ja iga toode vastab selle funktsioonile, mis põhjustab kosmilise saladuse tunnet.

Tabel-trafo, kokkuklapitav voodi, läbipaistev plastik tugitool, viimase põlvkonna tehnilise varustuse, betooni värvimata seina, telliskivid, tekstiilribade puudumine – ja ebatavaline hämmastavate veiderite vormide ebatavalised lambid. Nad tahavad kaaluda, kujundused on nontrivial ja ebatavaline.

Kõrgete hammaste lühtrid võivad olla väga tavapäraselt nimega siseruumide lambid, enamasti kogu selle kunstiteos. See väike arhitektuuriline vorm sisemuses valgustab ainult selle ruumi osa, mis nõuab valgust, kontrollib sageli kaugjuhtimispulti, saab muuta valgustuse intensiivsust sõltuvalt vajadustest.

Tavaliselt on mitmeid eraldi valgusallikaid koos ühe disainiga. Iga otsikuvalgust saab pöörata oma suunas, on konstruktiivsete omaduste tõttu kauge või ligikaudne.

Lakke saab tõsta kogu ruumi piduliku ere valgustuse ülemmäära või söögilaua all oleva ruumi all, et luua hubane väike ruum.

Kõrgtehnoloogiliste stiilsete esemete kujundamisel piirdub materjalide ja värvide kasutamisega. Reeglina on see hall, valge, metall, must. Need on mõeldud disainiülesande lahendamiseks vormi arvelt, mitte decor. Seda võib pidada miinus, kuid kirjaoskaja stiilis lahendusega võivad need värvid luua muljetavaldava koosseisu.

Igal juhul kinnitab keskne lühter kõigile selle ebatavalisele ja vormi originaalsusele.

Vaated ja mudelid

Kaasaegses interjöörites ei ole kõrgtehnoloogiliste partitsioonide puudumisega lühtrite vahel seotud ülemmäära keskele. Suured ruudud, kus köögipiirkonnad, elutuba, magamistuba, koridoris ühes toas on raske rõhutada ühte lühter.

Loe edasi  Vintage lambid: funktsioonid ja disain

On palju praktilisem panna peamine valgustusallika elutoas ja söögituba ning teistes – eraldi laternad funktsionaalsuse tsooni. Zoning jaoks on mugav kasutada individuaalseid lambid varras juhtimisel.

Need prožektorid võivad olla erinevad kõrgused ja rühmitatakse ruumi keskele, vajadusel varraste kõrguse kõrguse ja ühe lambi valgus saadetakse soovitud tsooni.

Teine võimalus oli lakke LED-lampide ja suspensiooni disainer lühtri kasutamine ruumi keskel. Sellisel juhul jaotatakse laternad üle tsoonide kujul eraldi peatatud struktuuride või mitme punkti valgusdioonide kujul metallraamis teatud tsooni üle.

Kõrgtehnoloogilistel valgustusseadmetel on lihtsad geomeetrilised kujundid või vastupidi rõhutas fantastiliselt fantastilisi, aga need ja teised on varustatud kroomitud metallist elementidega. Kõrgtehnoloogiline lühter on komplekt lihtsate metallplaatide või torude komplekt suundavalgusega, mis asub mitmetes ridades. Mõnes tsoonis võib olla üks selline toru ja teises – mitmed tosinad.

Elite Design Checkeliers kombineeruvad mõeldamatute struktuursete elementide ja kõrguse ja asukoha järgi, võib ruumi hõivata kuni mitu meetrit ruumis, saades ruumi arhitektuuri peamiseks elemendiks.

Materjalid

Nende laternate konstruktsiooni jäik designivism hõlmab spetsiaalsete materjalide kasutamist.

  • Eelistatakse Metallist. Metal võib olla hiilgav kroom või must, hall matt või maalitud mõne värvi.

  • Plastist – üks peamisi materjale ebatavaliste kõverate vormide plafimonite jaoks. Plastist kasutatakse läbipaistva ja matt.
  • Klaas Orgaaniliselt täiendab metalli kujunduse, läigeklaasi ja kroomi disainilahendusi täiendava fantastilise kuma. Mitme rea lühter lühtri konstruktsioonifunktsioonid võimaldavad teil anda kunstilisele ekspressiivsusele isegi elektriliste juhtmetega, millel on mitmesuguseid kujuga plafot.

Et varustada lühter selles stiilis, kasutatakse LED-i kõige sagedamini, kuna ühe lühter võib võtta kuni mitu kümneid lambipirnit. Algsete kompositsioonide jaoks kasutage kõrgtehnoloogilist öökullit, mis on lisatud tasu ja annavad ühtse valguse voolu. Võimas ja rasked punktiirdioodid sobivad suurte lühtrid, tavaliste korterite lühtrid – SMD-illuminaatorid, odav erineva valguslambi intensiivsusega.

Vorme

Need plastmaterjalid võimaldavad kehastada disain lühtrid stiilis kõrgtehnoloogia kõige fantaasia vormide. Need võivad olla ka mitmesugused kontsentrilised ringid, veider omavahel põimunud ja väikeste LED-lampide terved purskkaevud.

Brutaalsete interjööri jaoks sobivad ranged geomeetrilised kujundid mitme ristküliku kompositsiooni jaoks. Betooniseinte taustal vaatavad orgaaniliselt suunatuli metallist identsed suunatuled.

Loe edasi  Lühtrid rangetes mustades toonides

Lühtri võib olla üks või mitu valgusturgu paljudest LED-failidest või neil on ruumi keskel hüppeline palli kuju. Ebatavalised kompositsioonid purustatud metallvardad LED-ga lõpus on populaarsed. Nendel kompositsioonidel võib olla nii horisontaalne kui ka vertikaalne orientatsioon.

Plafoonid on mõlemad originaalsed lainelised kuju ja palli, ruudukujulise, koonuse või tetrapedra kuju, samuti mesilase kärgstruktuuride kuju.

Kuidas valida?

CHADELIER valimisel peate keskenduma ruumi suurusele ja eesmärgile. Kõrgtehnoloogilised lühtrid magamistubadele võivad olla minimalistlikud ja saalis, et hõivata valgustusala saalis. Köögis on parem on mitu valgustusseade valgustamiseks tööruumi ja söögituba, kontoris hea valgustus vajate võimsaid lambid.

Igasugustes ruumides peavad lühtrid olema stiilsed ja funktsionaalsed.

Elutuba

Elutuba on suurepärane koht stiilsete lühtrite kõrgtehnoloogia jaoks. Kui elutoa sisemus on sisustatud sobivates helehallides värvides, näeb lühtri väga hea siin kroomitud suspensioonide kompositsiooni kujul väga hea.

Madalate ülemmääradega on parem eelistada horisontaalset kompositsiooni kõrgete lagede puhul, mida saab määrata kompositsiooni kahanevatest allakonstruktsioonidest. LED-failid annavad sinakas tooni, lisades üldse interjööri.

Huvitav võimalus on valguspallide lühtr, kuubikud, ristkülikud, sama või erineva suurusega ühesuguse suurusega heksagoonid. Mitmed disainiliselt kõverad ovaalsed või metallist kaablid riputatud ring on originaal aktsent interjööri stiilis hi-tech.

Metallielemendid spiraalide või kiipide kujul, harmooniliselt üksteisega põimunud ja asuvad sama metalli platvormil, andke kroomitud pindade kiirgus ja heledust.

Magamistuba

Magamistuba nõuab lühterjalaja valimisel teist lähenemisviisi. See on intiimne tsoon, mis vajab puhkuseks vaigistatud valgust. Siin on sobivam, siis on lühter, millel on tavaliste laternate värvitud klaasiga mitu tala.

Plafonones võib asuda horisontaalse sõita lühter, üks või kaks sama leegid tugevdatakse vertikaalliba voodipesu lisavalgustuse.

Et luua rohkem romantilist seadet magamistoas, on soovitatav kasutada lühtrid ovaalsete või purskkaevude kujul väga väikestest valgusdioodidest ja õhukestest, peaaegu tundmatute konstruktsioonielementide kujul. Seega luuakse hüppeline valguse koha tunne.

Kabinet

Kabineti nõuab rangust ja lisast, lühtrid peavad olema varustatud plaflublastega koonuse kujul, millel on töölaual asuva suunatuled. Siin on lubatud kasutada punast, rohelist või kollaseid värve. Lamp sobib igale, kuid see peab olema nägemise jaoks mugav.

Loe edasi  LED Spotlights 10 W

Köök

Köögis peab ühendama erinevaid valgustustüüpe. Eespool söögilaud saab paigutada peamine lühter, mööda lõikelauda – ühe sama mudeli ühe lambid.

Saate varustada kogu köögi perimeetri ülemmäära tasemel ja köögikappide tasemel kahe vöö valgustuse ribaga LED-i abil. Anda sarnasus kosmoseobjektiga lisada natuke natuke kohal põrandal sokli.

Väikestes tubades näeme hea välja. Lasteruumis saavad nad olla mitmevärvilised.

CHADELIER valimisel peate meeles pidama, et Stretch laed ei saa kuumutada, nii et teil on vaja keelduda halogeenlampidest. LED-d ei soojenda ja ei saa katte kahjustada.

Peegli ülemmäärad tugevdavad lühter mõju stiilis kõrgtehnoloogia. Sa pead valima disain ilma massiivse platvormi, eelistatavalt õhukeste kaablite. Paljud helendavad tuled korrutatakse ülemmäära peegeldusega, looge tähistase taeva mõju.

Toad, mis on sisustatud tumedate mööbliga, peate installima lühtrid helge valgustusega, see võib olla mõned võimas lambid või väikese LED-i kimp.

Monofoonilise interjööri või telliskivi müüritise lühtri taustal kõrgtehnoloogilise stiilis võib olla heledad punased plahvatused või maalitud struktuurid kollastel ja teistel looduslikes värvides.

Suur disainer lühter on ruumi peamine aktsent. Kui te ei pea valgustusse tähelepanu pöörama, on parem jääda lühter, mis on väiksemad neutraalsete või halli mattplaatidega.

Plafoonide lühtrid, suunatud ülespoole, annavad täiendava valgustuse, pehmem ja hajutatud tuli saadakse, kui Plafimon on suunatud. Igal juhul on ruum kaunistatud futuristliku stiili lambiga, näeb välja standard.

Ideed kaasaegse interjööri jaoks

Lisaks ebatavalisele disainile on kõrgtehnoloogilistel lühtritel palju eeliseid. Neil on erinev kuju, mitmekesine paigutuse tüüp kosmoseruumis – kompositsiooni horisontaalsest paigutusest peaaegu ülemmäära tasapinnal ruumi keskele “.

Kõrge funktsionaalsus on tagatud plaficon-multiderisutuse võimalusega, reguleerides valgustuse intensiivsust kaugjuhtimispuldiga. Need lühtrid sobivad väikeses ruumis ja suures ruumis kaasaegse sisekujunduse loomiseks.

Kõrgtehnoloogia stiilis lühtrid kasutatakse sageli kujundina kui valgustamiseks.

Geomeetrilise kuju kõva raami LED-lindid seadistas interjööri dünaamilisuse. Kristallielemendid kroomitud metalli disainil silmusel valguse ja rõhuasetus monohrome interjööri.

Tõesti ebatavalised vormid on loodud õhukestest metallvardadest. Peaaegu läbipaistev element seab kogu ruumi atmosfääri.

Mõnikord on disainerite fantaasia kõige ebatavalisemate vormide. Selline idee on selgelt võetud teisest planeedist.

Kuidas valida lampi “kõrgtehnoloogia” stiilis, saate teadaolevalt õppida.

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: