LED küünlalambid

LED küünlalambid

Kaasaegne valgusturg on sõna otseses mõttes täis erinevaid mudeleid, millel on erinevad tehnilised omadused ja välise disaini. Hiljuti algsed dioodilampide kujul küünal hakkas olema väga populaarne.

LED küünlalambid

LED küünlalambid

Sarnased võimalused ei ole mitte ainult väga ökonoomne, vaid ka väga atraktiivne.

Mis see on?

Diood või LED-lambipirnid nautida hullu populaarne alates nende välimuse turul. Võib öelda, et need detailid esitasid valgustusseadmete maailmas furyor. Eriti tasub rõhutada ainulaadseid küünlalambid, mida iseloomustab huvitav ja peen disain.

Nendes mudelites on puhas klaasikoe, mis on väga sarnane tõelise küünla värisemise leegiga.

LED küünlalambid

LED küünlalambid

Selliste mudelite teiste tulemuslikkuse omaduste puhul ei erine need teiste LED-seadmete hulgast.

Väärib märkimist, et dioodi küünlate toimimise põhimõte on keerulisem (eriti hõõglampidega võrreldes), kui me peame neid füüsika seisukohast. Selliste toodete alus on kahe olulise komponendi koostoime: materjalid, millel on positiivselt laetud ja negatiivsed osakesed.

LED küünlalambid

Ühenduse ja ülemineku ajal eraldub need kerge ja soojus.

Väärib märkimist, et XX sajandil olid avastatud spetsiaalsed ained, mis eristavad hõõgumist soojuse ajal. Aastate jooksul on LED-id kasutatud ainult indikaatoritena, kuna need ei erinenud väga hele valguses, millel on punakas või roheline toon. Õnneks on kaasaegne teadus piisaval tasemel, nii et spetsialistid leidsid ained, mis aitavad kaasa tihedama ja küllastunud valguse kiirgusele.

LED küünlalambid

Sarnaste kõrgtehnoloogiliste materjalide dioodid annavad inimestele suurepärase võimaluse saada kvaliteetseid seadmeid piisava võimsuse valgustamiseks. Kaasaegse LED-lambi kujundamine koosneb sellistest komponentidest:

 • Cool:
 • Metallikott;
 • Toidu tasud;
 • LEDidega plaadid;
 • Klaasplaat (Dome).

LED küünlalambid

LED on suuresti erinev vanadest headest “Ilyichi lambipirnist”. Kõigepealt väärib märkimist, et dioodi variandid koosnevad mitmest väikestest osakestest, kombineerides üksteisega spetsiaalsetel alustel hoovustega.

LED küünlalambid

Reeglina on selliste seadmete alustel samad mõõtmed hõõglampide osad.

LED küünlalambid

Praeguseks on ostjatel võimalus osta sobiva valguse lampide jaoks mis tahes valgustusseadmele.

Plussid ja miinused

Kaasaegsed LED-lambid küünla kujul on kadest populaarsed paljude positiivsete omaduste tõttu, mida tasub üksikasjalikult rääkida:

 • Üks peamisi eeliseid selliste lambipirnide on see, et nad sobivad teatud tüüpi lampide, mida ei saa paigaldada traditsiooniliste ümmarguste kujuga elemente. Sa ei tohiks unustada ka, et paljud küünla kujul tehtud valgustusseadmed ja elegantse lühtplaadi täiendamine toodetakse ainult LED-i.
Loe edasi  Öövalgustid rosettis

LED küünlalambid

LED küünlalambid

 • Paljud tarbijad eelistavad oma majanduse tõttu LED-lambid. Variandid, millel on 7 W võimsus, kuidas kergesti asendada tavalise valguse lamp 60 W. See aga ei mõjuta majanduslike LED-lampide energiatarbimist.

LED küünlalambid

 • Selliste ökonoomsete lambipirnide kaalumine on nende vastupidavus. Üks kõrgekvaliteedilise LED-lamp võib tekitada kerget kui 50 tuhat tundi. Lihtsamalt öeldes on selline valgus allikas katkematu tööle vähemalt viis aastat. See funktsioon on kõige kasulikum, kui tegemist on laternate puhul, mida kasutatakse raskesti ligipääsetavate piirkondade valgustamiseks või märkimisväärse kõrguse valgustamiseks.

LED küünlalambid

 • Samuti on võimatu märkida LED-lampide ökoloogiat. Need mudelid on valmistatud ohututest materjalidest ilma keemia lisamata. Need omadused võivad kiidelda mitte kõik valgusallikad. Näiteks on elavhõbeda lihtsad fluorestseeruvad lambid täitnud. LED-lambid on absoluutselt ohutud mitte ainult inimeste tervisele, vaid ka keskkonnale tervikuna.

LED küünlalambid

 • LED-lambid ei ole mitte ainult vastupidavad, vaid ka kulumiskindlad. Reeglina ei põle ja ärge murdke. Sellised valgustusseadmed ei plahvatada ja tagada olemasoleva ruumi kõige küllastunud valgustus.

LED küünlalambid

Sellistest allikatest valguse heledus on oluliselt parem kui teiste võimaluste võimsus.

Aga kõik ei ole nii roosiline, sest see võib tunduda. LED-lampidel on oma vead, nagu kõik muud elemendid:

 • Sellised seadmed on üsna kallid, Kuna neil on keerulisem ja kvaliteetne disain. Siiski võib selles küsimuses konsolide olla asjaolu, et aja jooksul makstakse see valgusallikas intressiga, sest see tarbib väga vähe energiat ja see ei pea uueks muutma.

LED küünlalambid

 • Aja jooksul võivad LED-id põletada. Nad ei kaota valguse võimet, kuid nad kaotavad heledusega. Sellise probleemi lahendamiseks on võimatu lahendada, nii et pleekimisvalgus peab muutuma.

LED küünlalambid

LED küünlalambid

LED-lambipirnid eraldavad vilkumise, mis on peaaegu märgatavalt tavaline inimese silma. Esialgu eristati LED-seadmeid külma valgusega, mida sageli kiiritati. Esiteks mõjutas ta negatiivselt silmade väsimust ja vähendas tema nägemist. Lambide libisemine on umbes sama mõju.

Kuid meie aja jooksul toodetakse LED-mudelid spetsiaalses värvivalikus ja reeglina kohandatud inimese visuaalseks.

Ehitus

Kaasaegsed LED-lambid ilusa küünla kujul on valmistatud kõige erinevamate vormidega. Tänu nende seadmete ebapiisavale sortimendile saate anda fantaasia tahe ja viia interjööri erinevaid lambid.

Loe edasi  LED-lambid DOT-lampide lambid

LED küünlalambid

LED küünlalambid

LED küünlalambid

Hädavajalikud on LED lambid küünlad, mõeldud elegantne lühtrid kujul küünlajalg. See võib olla nii ülemmäär kui ka peatatud disain. Sarnaseid esemeid küünlavalgustidega on alati eristanud aristokraatlik ja üllas disain. Lisaks sellele on need asjad täiesti ohutud, sest ükski omanik ei nõustu kodus keskaegse avatud leeki lühter, eriti kui me arvame, et kaasaegsed lambipirnid on suurepärane alternatiiv sellistele ohtlikele seadmetele, mis jäljendavad tulekahju tõhusalt.

LED küünlalambid

LED küünlalambid

LED küünlalambid

Kõige populaarsemate ja atraktiivsemate seas on Langesilambid pikliku ja kõverate kuju, kordamine väike leegi keele. Sellised dekoratiivsed versioonid kujul “küünlad tuule” viisid, et anda täidetud vaade vastavate lühtrite ülemmäära konstruktsiooni. Reeglina ei saa tavalisi lambid selliste seadmetega varustada. Nendes ei ole lamplaadi, nii et selliste lampide traditsioonilised ümmargused lambid näevad välja väga ebatäpselt.

LED küünlalambid

LED küünlalambid

LED küünlalambid

Moodne ja elegantne valgustus Seadmed “tulekahju” efektiga Täna on suur nõudlus. Paljud tarbijad meelitavad, et sellistel lampidel võib olla mitmesuguseid värve, sest neid kasutatakse sageli täiendavate tipphetkede jaoks. LED-lambipirnid saab täita isegi lähedastes kõigis aasta uusaastaga.

LED küünlalambid

LED küünlalambid

Kuidas valida?

Sobiva seadme valimine leegi efektiga, peate pöörama tähelepanu oma valgustusvõimsusele. Vattiodioodi arv on palju väiksem kui sama sarnase lamp, mille tõttu on selliste allikate valimisel soovitatav tugineda sellele, mida valguse oja välja näeb.

 • Laelambid peavad kvaliteetse ja piisavalt valgustama ruumi, nii et see on väärt eelistust heledamale lambipirnile, vastasel juhul on ruum sarnane Sulli Chuladile või kelderisse. Hoolimata asjaolust, et küünlajalgne lühtrid kuuluvad stiliseeritud antiikile, ei seista ikka veel liiga palju sünge keskajal.

LED küünlalambid

LED küünlalambid

 • Ka LED-lambi ostmisel saab Lumale tugineda. See on selline mõõtühik, mida kasutatakse valguse heleduse ja küllastumise hindamiseks. Niisiis, hõõglambi lamp, mille mahutavus on 60 W, võrdub 700 lm.
Loe edasi  Lambid trepid

LED küünlalambid

 • Olulist rolli mängivad värvimine ja kunstliku valgustuse temperatuur interjööri. Niisiis, valge värvi külmad ja soojad toovad erinevad.

LED küünlalambid

Näiteks pehme soe valgus valguspunane toon aitab luua väga hubane atmosfääri siseruumides.

Väikese võimsuse külma valge valgus paljudes inimestel on seotud steriilse tööruumiga, nii et seda saab täita puhtuse ja värskusega.

Kõige sagedamini külma tulede puhul töödeldakse esile kaasaegse omatehtud kõrgtehnoloogilise või moetööstusse stiili. Sellistes interjöörites asuvad reeglina, metallist valmistatud mööbliobjektid ja futuristlikud vormid asuvad. Kombinatsioonis külma valgustusega sellised detailid näevad välja stiilsemad ja järk-järgult.

LED küünlalambid

LED küünlalambid

 • Reeglina kasutatakse elegantsete klassikaliste lampide ilusat küünlalampide. Kuid reeglitest on erandeid, nii et peate valima ühe või mõte taustvalgustuse vaate, tuginedes eluruumi omaniku isiklikele eelistustele. Niisiis, hubase magamistoaga või lasteaia kõrge kvaliteediga valgustus, mida tasub sooja laternate ostmist kollase või punakas tooniga.

LED küünlalambid

LED küünlalambid

Selline atmosfääril on lõõgastav mõju ruumis viibivatele inimestele.

Kui seda ei soovitata kasutada?

Kaasaegseid LED-pirnid ei soovitata kasutada mõnedes tubades ja teatud tingimustel:

 • LEDid ise on niiskuse suhtes väga tundlikud, nii et te ei tohiks kasutada selliseid valgusallikaid toorainetes. Sellistel tingimustel lõpetab seade kiiresti töö.
 • Hoolimata asjaolust, et kõrgekvaliteedilised LEDid võivad pidevalt töötada väga pikka aega ja tarbida minimaalset elektrienergiat, on endiselt soovitatav nende kodust lahkumisel välja lülitada. See viitab lihtsate tuleohutusreeglitele, mida te ei unusta.

LED küünlalambid

LED küünlalambid

 • Olge sarnaste laternatega ettevaatlik, võttes need lastetoas. Laps saab mängida ja kogemata tilk lamp või koputada see alla palli. Neat dioodi lambipirnid on piisavalt tugevad ja usaldusväärsed, kuid seetõttu on täiesti võimalik murda, seetõttu on vaja ravida selliseid objekte sisemuses hoolikalt ja hoolikalt.
 • Tavapäraseid kodulampide ei saa kasutada õue valgustamiseks. Väli välise valgustuse puhul toodetakse spetsiaalseid seadmeid isoleeritud ja hermeetilise juhtumiga, mis on niiskuskindlad.

LED küünlalambid

LED küünlalambid

Ülevaade ühest neist laternatest Vaata järgmist videot.

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: