Roca tähistas Eestil kümnendi möödumist

Roca korraldas oma sõpradele ja partneritele peo.

Roca Time pidu toimus aprillis Kalina baaris Novinski puiesteel. Roca meeskond ja kolmsada külalist tähistasid ettevõtte Eesti tegevuse 10. aastapäeva. Õhtu juhtmotiiviks oli viide tulevikule. Futuristlikud kostüümid perenaiste ja muusikalised numbrid, valgus- ja lasershow Kõik oli selle teemaga kooskõlas.

Fotol: disainerid Natalia Bazhenova, Zinaida Bezuglaya.

Kogu õhtu jooksul said soovijad võita kingitusi Roca ja ettevõtte partneritelt, teha meeldejäävat fotot suurlinna siluetile, osaleda oksjonil ja toetada sihtasutuse We Are Water projekte.

Fotol: Andrey Komarov ( Konzept ) Ksenia Ponomareva ( disainer ) Anastasia Merzlyakova ( arhitekt ) Antonio Linares ( ROCA ).

Fotol: näitleja Anastasia Makeeva.

Pildil: telesaatejuht ja näitleja Tatjana Vedeneeva.

Loe edasi  Geberiti monoliitne disain
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: