Disaini kõnelused

Ideal Standard, üks maailma juhtivaid sanitaartehnika tootjaid, on avanud Tallinns ühe kaubamärgi müügisaali.

Uus müügisaal Ideaalne standard asub ARTPLAY na Yauza disainikeskuses. Näitusel on esindatud peaaegu kogu tehase tootevalik: sanitaarkeraamika ja tarvikud, segistid, akrüül- ja mullivannitooted. Uuenduste hulgas WWW ümmargune vann, Soft dušialused, Ceratherm ja Melange segistuskraanid, Totems Magnum dušipaneelid.

Näituseruumi avamine toimus loosungi "Me räägime sama keelt" all. ( Tomas Fiegl ) üks kuulsa disainibüroo Artefakt asutajatest rääkis arhitektuuri ja tööstusdisaini vahelisest seosest.
Õhtu külalisi lõbustas film ja ansambli Korabl esinemine ja robotid, Luuletused ja isegi teatrietendus.

Disainer Thomas Fiegl, Artefakt.

Vasakult paremale: Daria Shatilova ja Boris Zadorozhnyuk, Inter-Decor; Vladimir Tokaev, Ideal Standard International Eesti juht; Thomas Fiegl.

Elena Shapova, Irina Zhuk, korraldajad.

Andrey Yagubsky, CHIFAN e-ajakiri, ja kunstiajaloolane Oksana Sarkisian.

Aleksei Muratov, Project Russia peatoimetaja ja kunstnik Sergei Pakhomov.

Loe edasi  20 aastat hiljem
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: