Abi Käepide

Funktsioonist vormi: Hansa kaubamärk. Ebatavalise käepidemega duššotsik – ISH uudsus.

Kui teised kaubamärgid eksperimenteerivad duši efektide ja režiimidega, siis Hansa keskendub ergonoomilisele käepidemele. HansaMediJet Flex dušiotsik asetseb hästi käes ja sellel on siidiselt liibuv pind, mis on käes hea.

Selle seinale riputamiseks piisab vaid väikesest käepidemest. Selline disain võtab vähem ruumi kui tavaline duššpea. Duššpea on alati omaenda raskuse all allapoole suunatud, nii et vesi ei pritsiks küljele, isegi kui lülitate selle sisse ilma, et oleksite eelnevalt lülitanud duššiekraani. HansaMediJet Flex oli algselt mõeldud kasutamiseks kliinikutes, varjupaikades ning eakate ja puuetega inimeste kodudes. Kuid nüüd kehtib ka kaasaegsete vannitubade kohta.

Loe edasi  Noken annab energiat dušile
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Comments: 1
  1. Oliver

    Kas keegi oskab öelda, kust saab osta abikäepidet? Olen huvitatud endale ühe soetamisest, kuid ei tea, kust alustada otsinguid. Kui keegi teab infot või soovitusi, oleksin väga tänulik!

    Vasta
Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: