Mis on käsidušš??

Dušikabiin on suurepärane alternatiiv bideele väikestes vannitubades ja piiratud eelarvega vannitubades. Mis on sanitaardušš ja kuidas seda paigaldada??

Seisev dušš võib olla alternatiiviks bideele. Bidee asukoht sanitaarseadmes nõuab ruumi ( see ei ole alati kättesaadav ). Hügieenidušiga on kõik palju lihtsam. Minu arvates võib klient soovida paigaldada ühte ja samasse vannituppa nii bidee kui ka hügieenilise duši, mis on järgmine. Bideed kasutatakse ettenähtud otstarbel, samas kui hügieenidušši kasutatakse tehnilistel eesmärkidel. Neid saab kasutada näiteks ämbri täitmiseks või kassi või koera jalgade pesemiseks, kui spetsiaalne voolik ja kraanikaussi ei ole saadaval.

Sanitaardušši võib vaadelda kui alternatiivi bideele. Bidee paigaldamiseks vannituppa on vaja ruumi ( mis ei ole alati saadaval ). Sanitaarse dušiga on asjad palju lihtsamad. Olukord, kus klient soovib paigaldada ühte ja samasse vannituppa nii bidee kui ka sanitaardušši, on minu arvates järgmine. Bideed kasutatakse õigel eesmärgil, hügieenilist dušši aga tehnilistel põhjustel. Seda saab kasutada näiteks vee ämbrisse panemiseks või kassi või koera jalgade pesemiseks, kui tehniline voolik ja kraanikaussi ei ole saadaval.

Peida

Hügieenilise duši disain

Kraan pluss dušivoolik. Käsidušš koosneb painduvast voolikust ja väikesest dušiotsikust selle otsas. Mõnikord nimetatakse seda ka "dušipeaks".

Põhiline erinevus selle dušikausi ja tavalise dušikausi vahel ( peale suuruse )- sulgeventiil käepidemel. Viimane on integreeritud vedruga surunupp.

See on alati "suletud asendis" Käsidušš käivitub sisse vajutades ja kui seda vajutada, avaneb see. Kui klapp on vabastatud, tõstab vedru nupu üles vesi on suletud.

Kuna hügieenilised dušid paigaldatakse peaaegu alati seinale, on saadaval ka seinakinnitus koos pihustusvarre ja voolikuga.

Loe edasi  15 ruudukujulisi pesemisbasseine

Segisti ja sisselaskekraan müüakse sageli eraldi, mitte komplektina. Kuid see ei ole probleem: hügieeniduši voolik sobib ka enamiku traditsiooniliste dušiliitmike külge.

Hügieenilise duši paigaldamine

Alati käepärast. Käsidušš on traditsiooniliselt paigaldatud WC kõrval asuvasse WC-sse. See on mugav: dušiotsikule pääseb hõlpsasti ligi, ilma et peaksite "savikaussist" üles tõusma.

Ostmise ja paigaldamisega seotud probleemid. Mõnikord võib olla raske leida seinasegisti koos hügieenilise dušiga komplektina.

Probleem seisneb selles, et dušivoolik on standardne ja seda saab hõlpsasti kinnitada enamiku tavaliste dušisegisti mudelite külge ( ilma pihustita ). Võite valida selle, mis vastab teie kujundus- ja paigaldusnõuetele. See võib olla välis- või seinale paigaldatav, samuti ühe hoobiga, kahe ventiiliga või termostaatiline. Siiski ei ole haruldane, et müügil on ka valamusegisti ja dušikomplektid.

Käsidušš on sanitaarseadmed nii ühiste kui ka eraldi WC-de jaoks.

Kui teie korteris on eraldi WC, võite paigaldada WC-sse väikese nurgapesualuse. See võimaldab teil pesta käsi kassast lahkumata – See tähendab, et ilma vanni minemata.

Hügieenilised dušimaterjalid ja -viimistlus

Ainult kroomitud? Hügieenilise duši, nagu iga teise dušikausi pihustusvars on enamasti valmistatud plastist. See võib olla kas massvärvitud või metalliseeritud, kroomitud. On olemas ka terasest, vasest, hõbedast, kullast ja muudest metallidest kaetud messingist mudelid. Ka voolik on tavaliselt plastikust. Mõnikord on see värvitud "hõbedaseks" See on kas käsitsi värvitud, et sobida kroomitud dušiotsikuga, või on ümbritsetud paindliku metallmuhviga.

Klassikalises stiilis ( eelkõige keraamilise käepidemega ) sanitaartehnilisi dušše vanni jaoks ei toodeta peaaegu kunagi. Vannituba on selles kujundusvariandis vaadeldav ühtse üksusena ja siia on traditsiooniliselt paigaldatud bidee. Seega ei ole hügieeniline dušš seal vajalik.

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: