13 metallist valamud

Köögivalamu probleem on endiselt kuum teema. Millist materjali valida? Millist kuju te eelistate?? Valides metallist kraanikausside mudelid.

Metallist saadav kasu

Tänapäeval saab osta mis tahes materjalist valmistatud köögivalamu. Kuid teine koht hoiab metalli valamuid. Oma praktiliste ja funktsionaalsete omaduste tõttu sobivad need kõige paremini kaasaegsete köökide vajadustele.

Kõige levinumad ja populaarsemad on terasest valamud. Selle põhjuseks on valamu materjal – roostevaba teras on vastupidav, kulub vähem ja on hügieeniline. sellest valmistatud basseinid ei väändu ja vajavad minimaalset hooldust. Nende paigaldamisel tuleb aga põhja tugevdada spetsiaalsete pehmendustega, et suurendada materjali heli neeldumist. Vastasel juhul "sumbub" valamu iga kord, kui pesete tassi.

Roostevabast terasest valamuid on mitmesugustes konfiguratsioonides ja funktsioonidega ümmargune, ristkülikukujuline, nurgeline, asümmeetriline, ühe või kahe kausi ja "tiibadega" nõude kuivatamiseks. Seega ei ole raske leida õiget suurust ja kuju.

Kõige kallimad valamud on malmist. Malm on veelgi vastupidavam ja tugevam materjal kui teras. Valurauast emailitud valamud on väga muljetavaldavad ja mitte päris nii "tehnoloogilised", Nagu roostevabast terasest valamud. Emaali värvi saab klient valida vastavalt oma maitsele ja ta võib osta sinise, rohelise või isegi oranži värvi valamu… Nagu roostevabast terasest valamud, on ka malmist valamud saadaval erineva konfiguratsiooniga sisseehitatud, ülalpool asetsevate ja sisseehitatud mudelitena.

Teist tüüpi.. vasest valamud, mis on sageli kujundatud retromotiividega, on käsitsi viimistletud. Iseloomulik, maaliline vasest valamu näeb suurepäraselt välja klassikalises või maalähedases stiilis köögis.

Loe edasi  6 nõuannet pesukausside ostmiseks
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: