Whirlpool-düüside tüübid

Kõigile mullivannidele saab paigaldada erinevaid pihusteid. Need on mõeldud keha erinevate osade massaažiks. Millist hüdromassaažipihustit te vajate??

düüsid on keerisvee peamine tunnusjoon.

Düüside funktsioonid

Vesi või õhk? mullivannid jagunevad kolme põhirühma – päris mullivannid, õhumassaažid ja kombineeritud mullivannid.

Whirlpooli joad annavad vett surve all läbi väikeste aukude.

aeromassaaž – Samadest aukudest puhutakse õhku õhku, mis muutub vees sadadeks väikesteks mullideks.

Õhku ja vett saab segada ja samaaegselt välja lasta.

Näiteid Jacuzzi poolt kasutatavatest düüsidest.

Düüside konstruktsioon määrab joa tüübi ja intensiivsuse, kas vesi on rikastatud õhumullidega ja kas see mõjub kehale intensiivselt või õrnalt. Iga keha piirkonda mullivannis saab mõjutada oma düüsidega. Ühe tootja disainilahenduste arv võib olla kuni kümneid.

Lisaks standardsetele joatorudele on paljud ettevõtted välja töötanud oma mitte-standardsed vannidüüsid. Näiteks erinevad tootjad toodavad hüdromassaažipritsid, mida võib nimetada ka pöörlevaks pritsiks. vesi väljub düüsidest mitmes keerlevas voolus, mis mõjutab keha intensiivsemalt.

Düüsid, kuigi

Pesemine mullivannis on võimalik? Enamiku mehaaniliselt töötavate mullivannide puhul tuleb enne enese pesemist ( ilma mullivanni kasutamata ) käsitsi "keerata" düüsid kinni, et vältida mustuse sattumist süsteemi sisemusse. Elektroonilise juhtimisega mudelitel sulguvad augud sageli automaatselt ( sobiva nupu vajutamisega ). Lisaks on nii mehaaniliselt kui ka elektrooniliselt juhitavad mullivannid mõnel juhul varustatud tagasilöögiklapiga, mis võimaldab vee- ja õhuvoolul voolata ainult ühes suunas.

Pildil: Albatros Kantara 177 vann.

On olemas ka muid uuenduslikke lahendusi, näiteks ultraheli-massaažisüsteem.

Düüsid on konstrueeritud järgmiselt

kas sirge või nurga all? Kõige lihtsamad vannipihustid erinevad ainult suuruse poolest ( suuri pihustid kasutatakse selja, puusade ja alaselja jaoks ning suuri kaela ja jalgade jaoks on väiksemad ). Keerukamad hüdromassaažipihustid võimaldavad juhtida õhu- või veejuga, tõstes, langetades või nihutades pihustit küljele. Enamasti koosneb mullivann vee ja õhku vedavatest pihustitest ja torudest.

Loe edasi  Köögivalamu: kui palju see maksab ja miks?

Kuid on olemas ka uuenduslikke lahendusi. Mõned tootjad valmistavad ka keerdkäimlaid, mis töötavad "iseenesest", et lihtsustada projekteerimist, ilma otsikut ühendamata. Nad tõmbavad vee keerisvoolust läbi pihusti servas olevate aukude ja lasevad selle seejärel surve all õrnalt tagasi keerisvoolusse.

Lisaks standardsetele ( punktdüüsidele ) saadaval ka mittestandardse, sirgjoonelise kujuga düüsid.

Düüside materjalid

Plastist või metallist? Ühelgi materjalil ei ole erilisi eeliseid. Nad on kõik võrdselt vastupidavad. Valik sõltub teie isiklikest esteetilistest eelistustest.

Kõige levinumad on metallilise viimistlusega plastikust düüsid.

  • Pildil: Kohleri tehase pihustid
  • Pildil: mullivannipihustid
  • Pildil: Jacuzzi tehase pihustid
  • Pildil: Albatros'i tehase düüsid

Pildil: Kohleri tehase pihusti.

Whirlpooli düüsid on tavaliselt valmistatud plastist. See materjal on väga populaarne, sest see ei korrodeeru nagu metall, see ei juhi elektrit (puudub "šoki" oht ). Lisaks on plastik odav ja kui see on spetsiaalselt kaetud, siis on see peaaegu eristamatu metallist. () pihustid on saadaval roostevabast terasest või isegi puidust;. Puit on arusaadavalt töödeldud spetsiaalse niiskustõkkega.Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: