Julia Kudrjašova maalide kogumisest ja nende kohast interjööris

Nagu enamik maailma elanikkonnast, armastan ma reisida. Lisaks pildistamisprotsessile on minu traditsiooniline reisirituaal maalide ja reproduktsioonide ostmine. Nad täidavad süstemaatiliselt minu maja ja nii rahuldan ma oma igapäevaelus olulise vajaduse – iluiha ja võimaluse vaadata ilusat.

Ühelt oma paljudest reisidest unustamatusse Itaaliasse tõin ma selle pildi. Ostsin neid jalutuskäigu ajal Piazza Navonal, mis oli varem linna turg ja kus nüüd on jõuluturg. Sellel kujutatud sidrun pani mind oletama, et see peaks olema köögis… Juhtumisi on see väärikas täiendus minu maalähedasele köögile.
Kui ma esimest korda Londonis käisin, käisin vaatamisväärsusi vaatamas, mis on kohustuslik kõigile, kes külastavad linna esimest korda. Pärast London Eye'i läksin jalutama mööda Hungerfordi silda, kus mulle jäi silma see pilt. Paar kõnnib vihmavarju all sillal- minu arvates väga ingellik teema.
Teist korda Lodonis ja suurema ajavaruga kiirustasin rahvusgaleriisse. Ma lahkusin sealt koos kahe reproduktsiooniga minu lemmikkunstniku Claude Monet'i maalidest. See on "Sild üle vesiroosi tiigi" ja "Waterloo sild. Uduefekt" Niinimetatud "Londoni tsüklist" kunstniku töö.
«Kassid Pariisi katustel toodi tagasi reisilt Prantsuse pealinna. See on ainus mustvalge lugu, mis ripub minu kodus…
Montenegros Petrovaci mere ääres sattusin kahest maalist koosnevale hämmastavale ansamblile, mis kujutab päevast ja öist merd. Nad rippusid üksteise peal ja ma veetsin palju aega neid vaadates, sest mulle meeldis see idee väga. Kahe maali ostmine korraga tundus mulle kallis. Ma lahkusin ilma ostmata. Kuid ma muutsin kiiresti oma meelt, sest ma mõistsin, et ma ei saa lõpetada nende peale mõtlemist, ja naasesin tagasi. Kuid selgub, et "ööde meri" ei ole sama mis "ööde meri" keegi on selle juba ostnud, eraldades selle "päevast"… Nüüd "päevameri Müra minu kodus.
Külastan taas kord oma väikest kodumaad ValgeEestis – Gomel, ma läksin G.. Vashchenko". Muuseumis on näitus ja müügisaal, kus ma nägin seda valgeEesti kunstniku tööd. Ma nägin ja armusin… Seekord osteti pilt kohe, toimetati hoolikalt majja ja paigutati mugavalt esikusse.
Loe edasi  Diamantini basseinikell & Domeniconi
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: