14 miniatuurset vaipa

Aktsentvalgustus, tsoneerimine, isolatsioon – isegi väikseim vaip võib muuta teie interjööri soojaks ja väärikaks.

Pehme aktsent

Varem kattis koopainimene oma põrandaid loomanahkadega, tänapäeval teevad inimesed oma kodu pigem soojemaks ja hubasemaks vaibaga. Vaip, isegi kõige väiksem ja tagasihoidlikum, pehmendab interjööri ja rõhutab selle esteetilisust. Ja lihtsalt paljajalu vaibal kõndimine on palju meeldivam kui palja põranda peal kõndimine.

Parimad vaibad on valmistatud 100% villast ja nende valmistamisel ei kasutata mitte ainult kaasaegset tehnoloogiat, vaid ka vanu, aegade poolt katsetatud käsitsi kudumise meetodeid. Ja kui te ei saa endale lubada villast vaipa, võite selle asendada millegi sama soojaga ja ilusasti sünteetilisest materjalist, näiteks polüestrist, valmistatud vaibaga.

Elutuppa laotatud väike vaip täiustab istumisala. Ja magamistoa ees vaiba ümber rippudes annab see edasi soojuse ja intiimsuse tunnet. Väikesed vaibad on hämmastavalt mitmekülgsed. Leiad värvilisi, erksavärvilisi, idamaise välimusega vaipu, käsitsi rullitud vildist vaipu ja keldris olevaid loomingulisi, rebenditega minimatte ning vannitoas dekoratsiooniga kooskõlastatud vaipu vaibad, mõistatusvaibad, lille- ja loomakujulised vaibad, reljeefsed vaibad ja originaaltrükistega kaunistatud minivaibad.

Nagu näete, on vaipu, mille hulgast valida. Peamine on mitte koormata interjööri liiga paljude värvidega: parem on mitte kasutada värvilist vaipa eredalt polsterdatud mööbli ja mitmevärviliste seinte kõrval, püüdke säilitada värvitasakaalu.

Loe edasi  Tee ja tee aksessuaarid
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: