Pidu või buffet: kuidas oma külalistele stiilselt lauda katta

Kuni viimase ajani ei olnud selles küsimuses palju valikuid – katke laud, kutsu külalised… Kuid läänest laenatud traditsioon korraldada buffet mitte ainult ettevõtte pidude jaoks, vaid ka kodus – tasub samuti kaaluda. Kaaluge iga võimalust oma peo jaoks – see aitab teil otsustada, mis on teie peo jaoks õige.

Kirjutuslaud

Kes on nõus?. See on pigem perekondlik kokkusaamine või väikese sõpruskonna koosviibimine. See sobib seltskonnale, kes on üksteist juba ammu tundnud, sest nad istuvad üksteise kõrval.

Kuidas korraldada. Erilist tähelepanu tasub pöörata külaliste istekohale. Etiketi reeglite kohaselt võivad külalised rääkida ainult nende kõrval istuvate inimestega. Üle laua karjumine on nii ebameeldiv kui ka ebaefektiivne teid tõenäoliselt ei kuulata ja on oht, et pidu muutub peopäevaks. Trükkige väikesed nimekaardid ja pange need salvrätikule või seadmete kõrvale – Külalised hindavad seda isiklikku puudutust.

Veenduge, et kõik kutsutud saaksid mugavalt istuda; võib-olla tasub olla varulaud ja toolid. Kokkupandud lauad tuleks katta ühe suure laudlinaga.

  • Cattelan italia Elvis Big söögilaud
  • Roma laud 8068 söögilaud Tonin casa
  • Silla 8063 söögilaud Tonin casa
  • Cattelan italia Elvis Drive söögilaud

Cattelan italia Elvis Big söögilaud.

Plussid ja miinused. Kui teie kodus või korteris ei ole külaliste jaoks söögisaali, katate laua tõenäoliselt elutuppa. Mis kindlasti raskendab külaliste vaba liikumist ruumis. See on ehk kõige ilmsem puudus seda tüüpi ürituste puhul. Kuid erinevalt püstitoidust ei ole siin pakutavate roogade nimekiri piiratud millegi suhtes ja vanem põlvkond naudib seda sööki rohkem kui püstitoitu.

Loe edasi  8 nõuannet väikeste ruumide jaoks

Furshet

Kellele see sobib. Kahtlemata meeldib buffetlaud noortele, dünaamilistele inimestele, kes ei ole harjunud paigal istuma.


Loe ka:

  • 10 põhimõtet laua kaunistamiseks ja katmiseks
  • 20 praktilist aksessuaari laua katmiseks
  • Laua lauale panemine: samm-sammult juhised

Sellise ürituse jaoks on vaja lauda, eelistatavalt kõrget, alates 85 sentimeetritest. Välja pannakse külmad toidud, suupisted ja joogid.

Pildil: PD baarilaud.DT.CT.3 Philippe Delaunay poolt.

Kuidas korraldada. Menüü peab olema hoolikalt läbi mõeldud: see peab sisaldama toitu, mida saab mugavalt süüa ühe sõrmega või kätega. Pange igaühele silt koos koostisainetega, et külalised ei satuks iga kord, kui nad rooga proovivad, segadusse. Mõnel võib olla allergia või talumatus teatud toodete suhtes. Vältige vedelaid kastmeid, muidu võivad teie diivanipolster ja külaliste riided kahjustada.

Plussid ja miinused. Üks buffetlaua puudusi on see, et see nõuab pärast pidu ulatuslikku puhastamist ja võib-olla isegi vaiba ja polstri keemilist puhastamist. Ja võib-olla on parim asi selle juures.. see on vaba suhtlemiseks ja korteris liikumiseks. Kellelgi ei hakka igav, eriti kui võõrustajad varuvad hea tantsumuusika ja tegevus- või lauamängukomplektid.

Kuldne keskmine

Olenemata sellest, millist tüüpi ürituse te valite, veenduge, et iga külaline on mugav, pakkuge kõigile sussid, kuid ärge kunagi nõudke, kui külaline keeldub neist. Sama kehtib ka toidu- ärge sundige perenaist proovima mingit rooga või jooki ainult sellepärast, et te olete seda pikka aega valmistanud. See, mis on laual, on juba "pakutud" Ja külaline proovib seda, kui ta peab seda sobivaks. Iga sündmus on eelkõige külaliste jaoks ja parim tänu võõrustajatele on nende tunnustamine suurepärase puhkuse eest.

Valige söögitoa mööbel ja aksessuaarid

Panco baarilaud Lapalma kaubamärgiga Kartelli melaniini taldrikute komplekt Namaste Con-dintab-013 söögilaud Caracole Contemporary kollektsioonist Caracole
Loe edasi  Kuidas suhelda kliendiga projektiga seoses
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: