Naiste sisustus: kuidas seda ilma suurema renoveerimiseta vürtsitada

On olemas kaks populaarset "naiselikku" interjööri tüüpi: pehme Provence ja elegantne minimalism. Siin on, kuidas saate mõlemale lisada mitmekesisust ilma ulatusliku "ümberehituseta".

«Naised." On olemas kahte tüüpi interjöörid. Esimene Provence'i stiilis, valgete puidutöökodadega, pehmete kreemjate värvidega ja paljude hubaste detailidega. Teine on Minimalistlik, tagasihoidlik, kuid hästi kujundatud. Iseloomulike üksikasjadega Põrand on "soe" pruun, sinine sametist tool, roosa ja liivakarva aktsendid. Mõeldes, kuidas lisada vaheldust mõlemale tüübile.

Üksikasjad

Metallist mööblivarustus on nüüd muutumas üha olulisemaks. Jahe metall on asendatud kullatud kollaste elementidega, mis on soojemad ja silmale meeldivamad. Kuid see ei tähenda, et on aeg mööblit vahetada! Tooli- ja diivanijalgasid ning kapi- ja kappide käepidemeid saab alati lahti kruvida ja asendada uutega.

Katsed valgusega

Naised on oma interjöörides väga julged ja armastavad eksperimenteerida – eriti valgustusega. Naiste interjöörides on tõenäolisem, et leiate pigem ebatavaliste vormidega kangast või metallist disainerlampe kui traditsioonilisi lühtreid või Murano klaasist lühtreid. Praegu on eriti populaarsed suured riidest lambivarjud, mida saab alt üles riputada koos lõbusate aksessuaaridega, või lihtsad metallist lambid, mis on lihtsad ja stiilsed.

Dekoratsioon

Naised eelistavad pigem klassikat: pastellmaale, akvarelle, pehmete värvidega maastikke ja avangardseid maale. Avangardistlikud maalid on reserveeritud jõhkramatele interjööridele. Ja kõik sõltub perenaise isiklikust maitsest, sest nii minimalistliku kui ka Provence'i stiili jaoks sobivad ideaalselt rahulikud, heledates toonides lõuendid. Kui tegemist on aksessuaaridega, proovige lisada oma elutuppa suuremõõtmelisi esemeid: ülisuured põrandaskulptuurid, üle pooleteise meetri kõrgused vaasid või suured kunstivaibad….. Sa paned ruumi tunduma suuremana.

Ilu nõuab ohvreid

Huvitav on see, et naised vaatavad alati rohkem pilti ja võivad sageli ohverdada funktsionaalsuse lemmikobjekti nimel, nad teevad sageli kompromisse, võivad olla irratsionaalsed ja emotsionaalsed. Kuid alati on olemas soojuse õhk ja eriline armastus, mida naised suudavad tekitada nagu mitte keegi teine.

Loe edasi  9 viisi, kuidas muuta väike üürikorter oma koduks
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: