Nad väärivad seda – mille jaoks tasub sisustuses raha kulutada

Igasuguse renoveerimise puhul tekib küsimus, kuidas optimeerida eelarvet. Geometrium Stuudio disainer ja kaasjuht Pavel Gerasimov räägib üksikasjalikult sellest, kus säästmine on mõttetu ja mille peale tasub sisustuses raha kulutada.

Põrandakate.

Vaatame kahte võimalust: puitlaudis ja looduskivist plaadid.

Puidust laud.

Looduslikust puidust valmistatud imitatsioonplaadid näevad välja odavad ja ebaatraktiivsed. Valige parkett, millel on silmatorkav puidumass. Ka inseneriplaatimine koos sõlmedega näeb hea välja.

Ehtne puitpõrand on stiilne, tõhus ja ökoloogiline.

Garofoli kolmekihiline parkett. Ülemine ja alumine kiht on valmistatud tammest; keskmine kiht on valmistatud kasest.

Plaatide variatsioonid.

Põrandate ja seinte kaunistamiseks on suurepäraseks lahenduseks looduskivist või portselanist plaadid. Saate säästa raha ja võtta kodumaiseid plaate, saate.. Plaadid on kvaliteetsemad kui välismaised plaadid. Sellised plaadid paigaldatakse ühtlaselt, ilma lünkadeta. Ärge pingutage selle kallal.

Villeroy & Bochi glasuuritud rektifitseeritud portselanist plaatide kollektsioon. Sobib seina- ja põrandakatteks.

Ma soovitan viimistluseks ka looduslikku kivi, näiteks kiltkivi.See põrandakate on võrdväärne odavate Itaalia plaatidega. Nii et tahvel annab teile võimaluse raha säästa.

Valgus

Teemakohased artiklid

Calligaris'e metallraamiga lae rippvalgusti

Torustik

Torustik ei saa kindlasti lubada endale odavust. Valige tuntud kaubamärke ja kaubamärke, mis põhinevad sõprade soovitustel või veebiülevaadetel. Kvaliteetne tualett ja vann kestab aastaid ilma remondita, säästes raha.

Burgbad vabalt seisev ovaalne mineraalvaluvann

Mööbel

Pöörake tähelepanu nii pehmendusega mööblile kui ka kapimööblile. Seda tasub hoolikalt valida. Kaaluge erinevaid võimalusi.

Polsterdatud mööbel

Lisaks sellele, et valida diivan või tool välimuse järgi, uurige, milline raam on sisse paigaldatud, milline kangas on soovitud objektiga kaetud. Ja muidugi uurige kohe tarnijalt. Kas teie diivan on ülehinnatud?? Mõned Eesti mööblitehased võivad valmistada diivanit teie fotode või visandite järgi. Nii et saate omada disainermööbli koopiat, ilma et peaksite Itaalia originaalse diivani või tugitooli eest üle maksma.

Loe edasi  Ülimoodsad viisid interjööri kujundamiseks: II osa

ALFABED diivan

Kuid hea diivan ei tähenda ka seda, et peate liiga palju säästma.

  • Esiteks on odav raam ebausaldusväärne ja purunemisohtlik.
  • Teiseks on oht, et diivanipadjad vajuvad kiiresti läbi.

Mööbel

Siin saate säästa raha kas esiosa või raami pealt. Ideaalne lahendus oleks näiteks koduköök, mille sisustus on pärit Euroopast. Ma kategooriliselt ei soovita säästa furnituuride pealt. Just furnituurid muudavad köögikapid kauem kestvaks.

Giulia Novars, Eesti

Elektroonilised süsteemid

Artiklid umbes

1. Akende sisemine turvalisus: andurid ja häiresignaalid

2. Temperatuuri reguleerimine kodus

3. Kuidas säästa energiat?

4. Elektriseadmete mood

Häiresüsteemid, tulekahjusignalisatsioonid, lekkeandurid, koduautomaatika ja nutikodu süsteemid teevad elu palju lihtsamaks, Intercom. Ilmselt ei taha te liiga palju kulutada kõigile neile.

  • Esiteks, kvaliteetsed tulekahju- ja sissetungimissignalisatsioonid tagavad teie turvalisuse.
  • Teiseks säästavad head lekkeandurid teid ootamatute kulutuste eest.
  • Kolmandaks, nutikas kodusüsteem saab kuvada oma nutitelefonis, mis võimaldab teil säästa isiklikku aega.

Kõigi ülaltoodud süsteemide kallimaid vasteid saab välja tuua ka igale vidinale, et olla kursis koduste sündmustega isegi eemalt.

Mõelge, kuidas optimeerida oma eelarvet, et te ei raiskaks aega, raha ja närve sisustuse remondile. Kui investeerite hästi, ei pea te isegi pikka aega renoveerimisele mõtlema.

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: