Kuidas kujundada unistuste kööki

Igaühel on oma ettekujutus täiuslikust köögist. Mõned otsivad õrna klassikat, mõned looduslikku esteetikat ja teised mõnusat prantsuse Provence'i. Elena Golubeva, Leroy Merlini köögiosakonna kõikehõlmavate kliendisuhete direktor, räägib, kuidas luua oma unistuste projekti.

Oma stiili valimine

Mõelge läbi, milline soovite, et teie köök näeks välja: värvid, materjalid, kaunistused, seadmed ja aksessuaarid.

Suuruse ja varustuse üle otsustamine

Mõõtke oma köök: pikkus, laius ja kõrgus põrandast laeni. Märkige akende ja uste asukoht, märkige, mis suunas need avanevad.

Joonistage oma torude asukoht- veevarustus ja kanalisatsioon. Pistikupesad, valgustus ja ventilatsioon tuleks samuti tähele panna. Mõelge, millist valamut soovite ja kas vajate veefiltriga segistuskraani.

Kaaluge köögijäätmete hakklihamasinat – see on suurepärane ost, kui teil on köögivalamu ummistunud, ja aitab hoida teie kööki puhtana ja hügieeniliselt puhtana. Kasutades hakklihamasinat.. Hea lahendus, see vähendab majapidamisjäätmeid ja aitab keskkonnale kaasa.

Mõelge läbi, milliseid seadmeid soovite ja kuhu soovite neid paigutada. Kaasaegsed integreeritud seadmetega lahendused pakuvad mitmeid suuri eeliseid. Esiteks, elektriahju paigaldamine rinna kõrgusele on ergonoomiline ja säästab palju vaeva. Teiseks on see palju turvalisem väikeste lastega peredele, kes uurivad iga maja nurka, kuhu nad jõuavad. Ja kolmandaks annab sisseehitatud pliidi kasutamine ahjust eemal palju rohkem ruumi köögis. See on eriti oluline, kui teie peres on kaks kokka, kes teevad korraga süüa!

Kui ruumi on vähe, võite valida kahepõletikupliidi ja suure ahju asemel kompaktse mikrolaineahju versiooni.

Väikeses aknaga köögis on võimalus laiendada tööpinda aknalauaga.

Kujundage oma unikaalne köök

Kui te teate täpselt, millist suurust ja seadmeid vajate, kasutage meie veebisaidil olevat köögiplaneerijat, mis aitab teil luua oma ideaalse köögiplaneeringu ja hinnata ligikaudset maksumust. 3D-konfiguraatori abil on lihtne valida õiged foonid, pealisriided, seinavärvid ja tööpinnad, kujundada ruumi, paigutada kapid ja seadmed ning kohandada välimust. Kui teid inspireerib mingi projekt, võite teha reisi hüpermarketisse, et näha materjale praktikas ja hinnata nende kvaliteeti.

Loe edasi  Kamin pidulikus interjööris

Sisustage oma kööki

Ühendage tarvikud, et luua köögis hubane ja isiklik atmosfäär. Iga detail peaks sobima ruumi ja olema võimalikult mugav. Saate luua ilusa ja funktsionaalse köögi lahtiste toodete hoiukonteinerite, pesuvahendite dosaatorite, lõikelaudade, noahoidikute, nõudehoidikute, rätikute, kardinate ja laudlinade ning köögitarvikute abil. Teie unistuste köök see on lihtsalt! Olgu see siis väike korter, puhkekodu või trendikas loft, leiate täiusliku lahenduse, mis sobib teie maitsele.

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: