Kuidas korterit kaunistada

Kus mujal kui kodus on vaja vaimse mugavuse ja igavese positiivsuse õhkkonda? Õpime ise head meeleolu looma – disainisaladustega.

Uus tehnoloogia ja disainimõtlemine tagavad, et tapeedid on endiselt juhtpositsioonil seinakattematerjalide hulgas. Fotol oleva tapeedi põhjal: Op Art, stiil, mis loob optilisi illusioone.

Ebatavalised lahendused

Sissepääsutee. Tehke oma kodu kohe alguses hubaseks ja mitteametlikuks! Värvige koridori seinad rikkalike, küllastunud värvidega ja kaunistage need peeglitega. Teine võimalus: kaasaegne tapeet Näiteks igasse rulli istutatud LED-tuledega kaunistustega või värviliste disainerite abil. See muudaks sissepääsuala sisemuse kohe atraktiivseks.

Moodsa tapeetide mustrid, mis sobivad sissepääsualale.

  • Pildil: Evita Pink by Graham & Brown
  • Pildil: Horisont tehasest meystyle
  • Pildil: Laurelton Stripe portselanist sinine tehase Designers Guild
  • Pildil: Selle puzzle Blue & White tapeedi on kujundanud PaperBoy, mille on kujundanud Cramsie Victoria

Evita Pink by Graham & Brown.

Raamatukogu ja õppetöö. Traditsiooniliselt "lihtne" Nende ruumide kujundus.. ei mingit dogmatikat. Siin on võimalik luua ka rõõmsameelne, heledates toonides interjöör. Raamatukappide vahel olevad peegelribad "püüavad valgust" ja muuta tuba heledamaks ja rõõmsamaks.

Magamistuba. Valige oma magamistoa tapeedi, lähtudes omadustest, mis ilmnevad mitte päevavalguses, vaid elektrivalguses… Õhtul näiteks "pilves" Kollakas magamistoa sisustus näeb ootamatult silmatorkav välja.

kollakas tapeet, kergelt pärlendava tooniga või suure lillemustriga näidised näevad eriti atraktiivsed välja elektrivalgustusega magamistoas.

Lagi: kroonimisjuhtum

Särava interjööriga interjöör. Kui sa katad lae läikiva lakiga- ruum paistab kõrgemal. Üldiselt valge lagi see on igav. Kui teie kodus on üldiselt heledad siseruumid.. Valige pehme, pastelne lae toon, näiteks heleroheline.

«Lift Up" lagi. Madalate ruumide puhul valige ülespoole suunatud valgustusega lambid see suurendab visuaalselt ruumi suurust.

Ülespoole suunatud valgustus tõstab lage.

  • Fotol: R73 by ORAC DECOR
  • Pildil: CX107 by ORAC DECOR
  • Pildil: SX104 by ORAC DECOR
  • Pildil: B410 by ORAC DECOR

Fotol: R73 by ORAC DECOR.

Loe edasi  5 ebatraditsioonilist ideed trendika jõulukaunistuse jaoks

Kastiefekt. Värvi lagi tumedamat värvi kui seinad. See lõpetab interjööri.

Värvi jõud

Säravad väikesed asjad. Rikkalikud, rikkalikud värvid interjööris Otsus, mida kõik ei julge kohe teha. Alustage heledate aktsentidega: värvilised aksessuaarid, kangad. Neid ei ole raske asendada, kui nad lähevad valesti. Värvitunnetust ja stiili saab treenida.

Heledad interjöörid luuakse värviliste aktsentide&nbspvärviliste aksessuaaride, tekstiilide ja muude dekoratiivsete elementide lisamisega.

Ootamatud kombinatsioonid. Must ja valge sisekujundus – Klassikaline kombinatsioon. «Maitsestage seda." Paari korteri kujunduse võiks ümber kujundada, lisades sinna julge oranži, türkiisi, mis tahes küllastunud värvi ja isegi kriipsu roosat. See on särav, ilma et see oleks liiga uhkeldav. On täiesti võimalik kombineerida erinevaid kaunistusi: kui need on värviliselt sobivad, võib see mõjuda väga harmooniliselt.

Ja mööbel on värviline! Heledad interjöörid sobivad ideaalselt küllastunud värviga mööbliga. Näide võiduka kombinatsiooni kohta ühevärvilised "neutraalsed" seinad ja mööbel kirsipunased, helekollased, fuksiatoonid. Või täiendada eri värvi puidust mööblit kuldse viimistlusega accents- Soojuse tunne on garanteeritud.

Mööbel, mis on polsterdatud küllastunud värvidega, näeb heleda tapeedi taustal suurepäraselt välja.

Muutus – korraga

Keskne punkt. Tõsta esile asju, mida sa armastad Fotod, suveniirid, perepärandid.. neile suunatud valgus. ( kohtvalgustid ).

Uus kasutusviis. Vanu dekantereid saab kasutada uute küünlajalgadena. See näeb eriti originaalne välja, kui mitu anumat on asetatud kõrvuti ja neisse on pistetud küünlad. Olge loominguline – Paljudele tuttavatele esemetele saab anda uue elu!

Kiire värskendav vahetus vahetada kinnitusi. See annab ootamatu uudsuse efekti Asi on selles, et kui inimene siseneb ruumi, suunab ta teadmatult oma pilgu valgusallika poole.

Oma korteri projekteerimisel kaaluge valgustusstsenaariumi. Iga sisustuse dekoratiivset elementi saab valgusega rõhutada.

Loe edasi  Aleksei Dorožkin: Eesti sisemusest globaalses kontekstis

Valige kataloogist tapeet

Tapeet Manders – Inglise tapeet O-Design – Stiilne Rootsi tapeet Suurepärane taustapildi valik
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: