Kuidas Selva mööblit valmistatakse

Itaalia tehas Selva loob mööblit "koduste" ja avalike interjööride jaoks moodsa klassika stiilis. Uurige, kuidas kujunes äratuntav Selva mööblidisain ja millised esemed kuuluvad uude 2016. aasta kollektsiooni.

Philipp Selva uued esemed tehase stendilt i Saloni 2016 messil.

Meie päevad. Selva tehas loob sisustust nii era- kui ka avalikku keskkonda. Selva Hospitality divisjon tegutseb ettevõtte katuse all: alates käesolevast aastast pakub ta võtmed-kätte lahendust mitte ainult hotellide interjööride, vaid ka eraisikute interjööride jaoks. Selva mööbel kehastab Made in Italy olemust Keerukas disain ja kaasaegne versioon klassikast. Tootmises kasutatakse ainult looduslikke materjale puit, klaas, metall, antiikviimistlus. «Armastus traditsioonide vastu. Julgus uuendustegevuses. Need on meie edu saladus. Need sõnad, mis on kirjutatud suurte tähtedega ametlikule st – originaalne disain, mis on loodud suure tähelepanu pööramisega detailidele. Selva esimene moodulsofa, mis koosneb 90 cm pikkustest moodulitest ja 160 cm pikkusest lamamistoolist, mida saab kombineerida erinevate kombinatsioonide loomiseks. Suure tihedusega kangas on saadaval kohtades, kus diivanipolster eriti kiiresti ära kulub. Raam on valmistatud painutatud mahagonist, mis on läikivaks lakitud. Magamistoa komplekt Delano – kahe sahtliga öökapp, 6 sahtliga kapp ja 5 sahtliga kõrge kapp. Materjal – puidust erinevaid viimistlusviise, matt ja kõrgläikega lakk. Komplekti kuuluvad mööbliesemed on kaunistatud vasest käepidemetega. Saadaval valge viimistlusega alates 2016. aastast. Matrix kohvilaud ja küljelaud – kollektsioon koosneb kolmest eri suurusega ristkülikukujulise lauaga lauast. Neid saab kasutada mitmesugustel eesmärkidel, sealhulgas geomeetrilise ruumi tsoneerimiseks. Lauad on valmistatud vasest ja lauaplaadid vasest pronksitud klaas. Burton tool Massiivne, lai iste, mis meenutab pigem tugitooli. Mudel esitleti tänavusel messil esmakordselt. Kentoni kapp – Ei midagi ekstreemset, silmatorkavat, vaid ajatu, tagasihoidlik ilu. 2016 esitatud selle hooaja moes viimistletud- matt pähkelpuu. Atlandi süsteem – Täielik moodulsüsteem 4 ruudukujulise või 3 vertikaalse elemendiga. Võib kasutada raamaturiiulina elutoas, küljepaneelina söögitoas või kabinetina kontoris.

Loe edasi  25 magamistoa poufid

Alates loost. Selva mööblitehase algus ulatub aastasse 1968. Ettevõtte asutas Josef Selva, kes unistas ajatu mööbli tootmisest. «Tolmu maha klassika, Klassikaliste stiilide täitmine kaasaegse puudutusega See oli tema nägemus. Kuid Joosepi kaasaegsed ei olnud veel võimelised seda julget sammu hindama see tundus oma aja kohta liiga uuenduslik. Seepärast on Selva juba aastaid müünud "arhiividisaini". Ettevõtte ajaloo tipphetk oli 1998. aastal, kui ettevõtte asutaja Josef Selva poeg võttis ettevõtte üle Philipp Selva ( Philipp Selva ).

Philipp Selva uus mööblikollektsioon, foto tehase stendilt iSaloni 2016 messil.

See annab Selva mööblile selle äratuntava kuvandi: üllas fusion, ajatu klassika kaasaegses tõlgenduses. Esimene asi, mida Philippe Selva tegi, oli kutsuda uue kollektsiooni loomiseks arhitekt Lorenzo Bellini ( Lorenzo Bellini );. Maestro on sulatanud Empire'i, biedermeier'i ja regendi stiili elemendid orgaaniliseks tervikuks. Nii sündis Heritage-kollektsioon. Ka viimistlus on ebatavaline: traditsiooniline punakaspruun kirss ( väga "klassikaline" Klassikalisest rokist ) anti trendikas hallikas toon. Mõnusa vintage-tunnetusega tagasihoidlik elegants on Selva disaini tunnusmärk. Hoolimata sellest, et kõik teosed kalduvad kõrvale konventsioonidest, iseloomustab neid tasakaalukas ja üllas iseloom: neis ei ole kitši ja ekstsentrilist paatost. Isegi Swarovski kristallide intarsiad ( Selvasolitaire ) näevad üsna tagasihoidlikud välja.

Mööbel uuest Philipp Selva kollektsioonist, foto tehase stendilt iSaloni 2016 messil.Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: