Vitraažakna ja seinamaalinguga korter: disainer Svetlana Kovalchuk

Köök koos elutoaga – juba moodne klassika. Selles projektis on ebatavaline värvivalik šokolaadi toonides, klaasvitraažid laes ja suur hulk originaalseid valgustusseadmeid.

Svetlana Kovalchuki projekt, kus köök on kombineeritud elutoaga, on osaleja "Kiievi klubi" konkursil "Parim korteridisain"

Disainer Svetlana Kovalchuk lõi sisekujunduse suurele korterile, mille kogupindala on 147, 92 ruutmeetrit. Kaasani köök. Kaasaegses stiilis köögid ühendavad endas koduse mugavuse ja maksimaalse avatuse- see oli ka kliendi põhinõue projektile. Elutuba kombineeritud köögiga, ühes kreemjas-šokolaadises värvipaletis. Monoliitsed sambad on elutoas nutikalt kombineeritud sisseehitatud mööbliga. Istumisala asub tumeda šokolaadist seina peal, millel on õrn muster, millele on "laiali" Mõned väikesed lambid. Seal on tugitool ja nurgadiivan. Suure akna kõrval, kui akna pikendusena- Pargiteed kujutav monokroomne seinamaaling, mis kujutab pargiteed. Wenge värvi söögituba on pehmelt valgustatud vitraažilae valgusega ja tähistab piiri funktsionaalsete ruumide vahel: söögituba- Köök. Väga puhas, ülevaatlik ja kaunilt teostatud köögimööbli ja -seadmete grupp "kirjas" seinaavasse ja pikendati akna alla. Loggia on ühendatud magamistoaga, nii et seal on ruumi kirjutuslaua ja treeningjalgratta jaoks. Magamistoas, nagu ka ülejäänud korteris, on huvitava disainvalgustusega ripplaed asendatud rippvalgustusega.

Loe edasi  Kuhu panna muru... väikeses stuudiokorteris: Dmitriy Arancia projekt
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: