Viiekorruseline maja moodsa kontseptsiooniga: disainer Denis Sokolov

Avarate ruumidega maja, mille keskpunktiks on trepikoda ja kaminaga kujundatud elutuba

Disainer Denis Sokolovi projekt – konkursi "Parim interjöör: Maakodu korter" võitja

Denis Sokolovi kliendid kavandasid viiekorruselise maja ise. Disaineri eesmärk on olnud luua avarate ruumide üldkontseptsioon, mis põhineb kaasaegsetel minimalistlikel lahendustel ja looduslikel materjalidel. Maja kompositsioonilise keskuse moodustavad trepikoda ja traditsioonilised kaminad elutoas. Trepikoda- on kompleksne sidesõlm. Tänu oma avatud raamistikule on sellest saanud võitnud sisustuslahenduse, mis muudab välimust sõltuvalt valgustusest. Suure maja kaminaga elutoa kujundused on mõnikord moodsa kunsti teosed. Hall taust, üksikud erksad detailid punaste ja roheliste padjadega, türkiisist klaasist vaasid, moodsad maalid, läbipaistvad kuubikud kohvilaudade asemel.. Koos näevad nad välja värsked ja stiilsed.

Loe edasi  Austraalia: treehouse
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: