Uus klassika: me sööme koridoris ja teeme magamistoas spa’d

Disainer Marina Poklontseva kujundas naiselikus klassikalises stiilis Tallinn korteri. Ja selleks, et interjöörid eluga täita, on ta välja mõelnud palju ebakonventsionaalseid lahendusi: söögituba on paigutatud koridori, televiisor on maskeeritud maaliks, magamistuba – valamu on elutoas ja vannituba on elutoas Vannituba on kujundatud nii, et see näeks välja nagu merekuurort elutuba.

Teave korteri kohta: 140 ruutmeetri suurune korter Tallinns. .

Omanike kohta: neljaliikmeline pere.

Kliendi soovid: Klassikaline interjöör, lastetoa kujundamine vastavalt laste soovidele.

Ei ole harvad juhtumid, kus klassikalises stiilis ilusad elutoa interjöörid näevad välja liiga muuseumilaadsed. Käesoleva projekti autoril on õnnestunud seda mõju vältida. Rahulikud, jahedad toonid on kontrastiks heledatele aktsentidele, pehmetele kangastele ja traditsioonilistele kaunistustele klaasist ja metallist elementidega, ühevärvilised seinad- krohvireljeefide, nikerdatud raamide ja ukselipikutega. Korteri lineaarne planeering ei võimalda palju ruumi loovusele: pikk koridor seitsme uksega, mis viivad vasakule ja paremale seitsmesse erinevasse tuppa Ei ole palju, mida te ei saa teha? Kuid disainer Marina Poklontseva, kes oli vaadanud erinevaid projekte, tegi täiesti ootamatu sammu ja seadis end üles keset koridori… söögituba.

Kuidas sisustada elutuba klassikalises stiilis, ilma et see oleks liiga tõsine? Marina Poklontseva stiili võiks nimetada "naiselikuks klassikaks": kerged kerged mööbliesemed tekstiilpolstriga massiivsete diivanite asemel, rahulikud ja õrnad toonid külmade asemel.

Kaunis interjöör elutoas ühendab inglise ja prantsuse stiilis motiive. Esimest esindavad Andrew Martini graafilised mustad kapid ja klaasist laud, teist aga iseloomulikud tugitoolid ja seinaliistud.

Et suur teler ei paistaks klassikalisest interjöörist välja, maskeeris disainer selle maaliks, raamides seda valge baguette'i sisse.

Marina Poklontseva on taaselustanud igava pika koridori ja paigutanud selle keskele söögisaali. See lahendus meeldis koduomanikele väga.

Loe edasi  Õnne koht: kuidas sisustada väike korter noorpaaridele

Omanikud veedavad kogu suve rannikul Odessas. Seetõttu otsustas disainer magamistoa interjööris edastada mereäärse kuurordi atmosfääri, tehes seda peamiselt sinise ja rohelise tooni abil.

Marina Poklontseva pöörab suurt tähelepanu piltide paigutamisele seintele. Interjööride fotod näitavad, et kompositsioonid näevad paremad välja, kui maalide ja raamide värvid on kontrastis seinavärviga.

Kaks lastetuba, mis on sisustatud vastavalt oma noorte peremeeste soovidele. Tüdruku tuba on türkiisi toonides. Teie poja tuba on kujundatud ootusega, et tema tulevane poeg mitte ainult ei mängi seal, vaid ka õpib seal.

Tänu "akendele" seinale riputatud kappides, nikerdatud pildiraamidele, puidust lauale ja polsterdatud toolidele ei tundu köök külma tööruumina, kuigi see on varustatud kaasaegsete seadmetega.

Vannituba on samuti sisustatud nagu elutuba, hubane ja soe.

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: