Ühe toa multifunktsionaalne elutuba: Vorontsovi disainistuudio

Väike elamu ei ole põhjus, et pahandada. Hea planeerimine ja mööbli valik võimaldab optimaalselt ära kasutada iga ruutmeetrit teie eluruumist.

Lisatud rõdul on loodud mini-söögituba. See on alati täis päikest ja pakub meeldivat vaadet ümbruskonnale.

Korteri üksikasjad: 36 ruutmeetri suurune stuudio korter. Ruum 14-korruselise telliskivist hoone 6. korrusel.

Korteri omanikud: Paar, kes elab oma täiskasvanud lastest lahus.

Klientide soovid: luua ühtne ruum elutuba-köök-söögituba ja eraldi magamistuba.

Stuudiokorteri paigutus pärast ümberehitamist.

Tellistest ehitatud majade tüüpkorraldus ei ole tavaliselt väga mitmekesine, kusjuures ühe magamistoaga korter on tavaliselt jagatud kolmeks toaks elutuba + köök + vannituba. Kuid peaaegu kõik sisemised jaotused- seinapaneelid on mittekandvad ning neid saab eemaldada ja ümber ehitada, mis võimaldab korteri sisekujundust ümber kujundada. Disainerid Konstantin Abramov ja Irina Vorontsova otsustasid asendada väikese köögi magamisruumiga ja reserveerida ülejäänud ruumi avaraks külaliste ruumiks. Tüüpilisse telliskivist kodu tüüpiline põhiplaan sisaldab sageli rõdu. Projekteerijad soovitasid seda soojustada ja lisada see eluruumi juurde. Kõik tööd teostati pärast soojusarvutusi ja lubade alusel.

Korteri jaoks valiti minimalistlik stiil, värvipalett- Tagasihoidlik halli-beež värvus. Et eluruumi mahtu visuaalselt suurendada, ei kasutatud peaaegu üldse lühtreid. Elutuppa valiti diivan ja söögituppa söögilaud ( osa ukseavadest jäeti avatuks, osa paigutati ümber varustatud klaasist ustega.

Elutoas asuvat kahekohalist diivanit saab muuta mugavaks tugitooliks või kaheks istekohaks, kui seljatugi ümber lükata ja jalalaud välja lükata.

Värviline põrandakate ja ülisuured oonüüksist seinapaneelid elutoas toimivad säravate värviliste aktsentidena.

Köögimööbel valiti elutoa mööbliga sobivalt – heleda, suitsuse varjundiga.

Voodituba on väike ja mahutab vaid kõige hädavajalikuma mööbli – Kaheinimesevoodi ja sisseehitatud riidekapp.

Voodi on varustatud ebatavaliselt kahe vaheseina vahele surutud. Selline paigutus võimaldas juurdepääsu kahelt poolt, mis ei ole vähem mugav kui tavaline voodi möödasõit kolmest küljest.

Loe edasi  Juhuslik abikaasa

Elutoa interjöörid aadressil

Arhitekt Julia Tšernjajeva projekteeritud elutuba Arhitekt Irina Limonova projekteeritud elutuba Disainer Madina Vykhodtseva kujundatud elutuba
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: