Topelt ökominimalismi stiilis: NadeĆŸda Solonina ja Dmitri Khanini projekt

Erinevalt klassikalisest minimalismist, mis mĂ”nikord tundub vĂ€ga kĂŒlm ja kiretu, on ökominimalismi stiilis sisustatud interjöör tĂ€is soojust ja sĂ”bralikkust.

Ökodisaini mĂ€rk – gabioonsein. Gabioone kasutati varem suurtĂŒkivĂ€epatareide kaitseks, tĂ€napĂ€eval kasutatakse neid maastikuarhitektuuris vĂ”i sisekujunduses.

Korteri ĂŒksikasjad: 2-magamistoaline korter koos pĂ”randapinnaga
59 ruutmeetrit. m Admiralsky elamukompleksis . Jekaterinburg.

Korteri omanikud: noor pere.

Klientide vajadused: Korraldage ĂŒhtne, mugav, kaasaegne ja multifunktsionaalne ruum tööks ja vaba aja veetmiseks.

2-magamistoalise korteri pÔhiplaanid pÀrast renoveerimist.

Disainerite Dmitri Khanini ja NadeĆŸda Solonina pakutud planeeringulahendus vastas kĂ”igile kliendi soovidele. VĂ€ike korter vĂ”imaldab mugavalt korraldada kĂ”ik vajalikud funktsionaalsed alad.

Interjöör otsustati sisustada ökominimalismi stiilis. Korteris valitseb avarus, valgus ja ruum, soojad looduslikud vÀrvid ja keskkonnasÔbralikud materjalid. Selleks, et mitte segada eluruumi, on korter- minimaalsed mööbliesemed. Kena tÀiendus interjöörile elav rohelus: ökoloogiline stiil kipub integreerima loodust maja ruumi, eriti kui akende taga on pigem looduslik kui linnamaastik.

Sisustuse kÔige iseloomulikum ja originaalsem element gabioonsein.

Gabioonid on valmistatud metallvÔrgust ja tÀidetud mis tahes loodusliku kivimaterjaliga. See vÔib olla munakivi, paekivi, paekivi, killustik, killustik.

Gabioonidest seinaga eraldatakse tingimuslikult magamis-, garderoobi- ja vannituba pÀevastest tegevustest.. eesruum ja köök salong. Avatud ruumide paigutus koos klaasist vaheseinadega muudab siseruumi vÀga avaraks. Rohke valgus, looduslikud vÀrvid ja tekstuurid loovad noore kaasaegse pere jaoks hubase töö- ja puhkeruumi.

Öko-minimalism eelistab loomulikku vĂ€rvipaletti Kollakaspruunid ja ookritoonid. Ja muidugi valge. See sobib hĂ€sti kĂ”ikide puiduvĂ€rvidega ning annab sisustusele puhtuse ja vĂ€rskuse.

Koridoris on pÔrandal ja laes kasutatud looduslikke vÀrve ja materjale. Muide, puitlae peetakse viimaseks trendiks.

Elutoa sisustamiseks valiti madal pehmendusega mööbel, millel on pehme voolujooneline kuju, mis sobib kÔige paremini lÔÔgastumiseks.

Loe edasi  Salajaste tsoonidega korter: disainer Sergei Mansurov

lai aknalaud, mida saab kasutada nii töölauana kui ka koduse miniaedana.

Valge ja hele mööbel laiendab visuaalselt ruumi, tumedast puidust baar on heledat vÀrvi aktsent ja selge tsoneerimiselement.

Roheline sein magamistoas pakub alternatiivi linnapildile aknast vÀljas.

Minimaalne mööbel tekitab ruumi tunde, isegi vÀikeses magamistoas.

Loggia puhkeala on kujundatud vastavalt ökominimalismi reeglitele panoraamaklaasid, kividega kaetud teed, Seinale riputatud lopsakas rohelus ja kaasaegne minimalistlik mööbel.

Magistritoa vannituba on sisustatud vastavalt korteri sisekujunduse ĂŒldkontseptsioonile- heledad puitpaneelid, valge mööbel, klaasuksed.

KĂŒlaliste vannituba seevastu on provokatiivne. Rikkalikult tume viimistlus kordab elutoa gabiooniseina.

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kÔigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen pÔnevil vÔimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mÔista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: