Stuudio korter noorele mehele: disainer Alexander Sheremetiev

Valikud stuudio korterite sisustamiseks: traditsiooniline ruumi jagamine eraldi ruumideks, kombineerituna ebatavalise elutoa vormiga.

Kaasaegsed võimalused ühe magamistoaga korteri kaunistamiseks kipuvad kasutama stuudio paigutust, seda huvitavam on see disainer Alexander Sheremetjevi lahendus.

1-toalise korteri kujundusvariandid, Aleksander Šeremetjevi projekt – konkursi "Parim stuudiokorteri 3D sisekujundus" võitja aadressil

Pildil: noormehe stuudiokorteri plaan.

48 ruutu. m lubatud kehastada erinevaid versioone disain 1 tuba korter, kuid valiti üks, kus kõik ruumid: elutuba, köök, rõdu, koridor ja muidugi vannituba, isoleeritud üksteisest.

Tegemist on noorte korteriga, seega ei ole eraldi magamistuba ( see asub kõrvalasuvas korteris ) kuid magada saab ka elutoas. Puidust paneelidega esikusse suunduv koridor. Elutoa sissepääsu huvitav kujundus on poolringikujuline lükanduks, mis järgib aknaava kuju.

Ruumi värvid helebeež, hõbehall, valge.

Fotodel ühe toa korteri sisustusvariantidest on näha moodsasse, lakoonilisse atmosfääri arukalt sobitatud aksessuaarid ja sisustusesemed. Põrandal olev vaip nahk, ebatavaline valgusti, foto mägimaastikust ja klassikaline büst antiikstiilis.

Soojades terrakotta toonides köök, mida kaunistab telliskivimüüritlus. Siit pääsete rõdul asuvasse miniatuursesse talveaeda.

Loe edasi  Väikese korteri must-valge interjöör: disainer Angelika Marzoeva
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: