Stuudio-korter Futurama tegelastega: disainer Sergei Bakharev

Näeb välja nagu tavaline väike korter, mille lakooniline interjöör on rahulikes toonides loft stiilis. Futurama multifilmitegelaste "kohalolek", näiteks Bender köögis, oli üks tipphetki.

Disainer Sergei Bakharevi projekt – osaleja konkursil "Parim lame disain" aadressil .

Valgusküllane hubane stuudiokorter, 43,6 ruutmeetrit.m asub Ochakovo linnaosas. Disainer Sergei Bakharev on kontseptsioonist väga vähe muutnud, lisades vaid heledaid aktsente, võttes kasutusele "Futurama" teema sisemine. Seega, fotol kaasaegse interjööriga ühetoalise korteri köögis asus huligaan Bender traditsioonilise sigariga hammaste vahel. Fry ja Leela teevad end mänguliselt alasti magamistoas plakatil mugavaks, seal ootab hüpnotoad ja välisuksel on dr Zoidberg, kes sirutab oma näpitsad külaliste poole. Need lihtsad elemendid, mis lisandusid lakoonilisele "ligikaudsele" ja "korralik" Ühe magamistoaga korter rahulikes värvitoonides ja lahjendatud kargetes, sirgetes joontes. Väikeste korterite kaasaegse kujunduse fotodel jäävad plakatid kohe silma, ilma nendeta näeks ruum liiga silutud ja "elutu" välja. Funktsionaalselt on korter varustatud kõigega, mida vajate mugavaks elamiseks. Väikeste korterite kaasaegse disaini fotodel on kanaliga kliimaseade, vee filtreerimissüsteem, valguse juhtimissüsteem, sisseehitatud multiroom helisüsteem magamistoas ja vannitoas, turvasüsteem jne.. On isegi põrandavalgustus, mis reageerib liikumisanduritele.

Disaineri Sergei Bakharevi projekt Parima korteri disaini konkursi osaleja aadressil .

Loe edasi  Ülimoodsas stiilis stuudio: SNOU projekti disain
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: