Prantsuse maaelu elust: Provence’i illusioon

Disainer ja omanikud mängivad Provence'i. Disainer Aleksander Ponizovkin on ehitanud tavalisse linnakorterisse prantsuse küla, mille omanikud on võtnud vastu mängureeglid ja teesklevad, et elavad selles.

Teave korteri kohta: 60 ruudu korter

Omanike kohta: pere, kes veedab suurema osa aastast maamajas

Kliendi soovid: avatud planeerimine

See ei ole päris Provence'i ja kindlasti mitte maamaja, kuid kindlasti on see hubane elamu, kus inimesed tunnevad end mugavalt on täpselt see efekt, mida disainer Aleksander Ponizovkin soovis. Elutuba, söögituba ja köök on ühendatud üheks ruumiks; magamistuba on eraldatud läbipaistva vaheseinaga. Kaasaegsed köögiseadmed on olemas, kuid tagasihoidlikud. Pastelsed värvid, looduslikud materjalid, lihtne mööbel, keraamika… Disainer on kogunud kõik Provence'i stiili peamised motiivid. Ja siiski erineb selle korteri interjööride foto enamusest sarnastest fotogaleriidest.

Sissepääsuala ei ole lihtsalt koridor, vaid selle sisustus tutvustab külalistele korteri atmosfääri. Seinad on vooderdatud dekoratiivsete telliskividega ja kahepoolse numbrimärgiga kell annab tunde, et oleme Euroopa väikelinna vanal tänaval.

Laminaatpõrand on kujundatud vananenud laudadega. Esikus ja köögis on kasutatud reljeefse mustriga keraamilist graniiti.

Selleks, et luua avara maakodu lõdvestunud atmosfääri, otsustas disainer mitte killustada ruumi, vaid ühendada elutuba, söögituba ja köök, eraldades neid ainult visuaalselt.

Türkiissinist mööblit ääristavad heledad, vanaaegse välimusega mööbliesemed. Keeruline keraamika, vananenud pildiraamid ja interjöörifotod, taimede tekstiilid ja käsitsi valmistatud pitsid loovad prantsuse maalähedase stiili.

Köögikapid on eritellimusel valmistatud. Nagu näha sisustusfotol, on pliit, ahi ja pliidikollektor retrodisainiga, samas kui moodsad elemendid nagu külmik ja mikrolaineahi on peidetud ära. "

Magamistuba on elutoast eraldatud läbipaistva lükandseintega, mis laseb valgust sisse, kuid tagab heliisolatsiooni.

Magamistoa väikeses ruumis kasutas autor raskete öökappide asemel kerget konsooli ja lauda… Õlgedest põrandakate seinal.

Loe edasi  Kahekorruseline maja järve ääres: Disainer Maria Ivanova

WC ja vannitoa plaadid jäljendavad mustrit Vaata kogu projekti

Muud korteriprojektid

Korteri interjöör projekteerija poolt teostatud projektist JOHNSON DESIGN STUDIO projekti korteri interjöör Racurs eksperimentaalse disainistuudio projekti korteri interjöör

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: