Peterburi: stuudio korter 50 sq. 

Disainer muudab väikese korteri veelgi avaramaks. Kõrged laed võimaldasid siin korraldada "teise" korruse koos magamiskohaga. Ja magamistoa all on ruumikas walk-in garderoob.

Multifunktsionaalne kuubik, mille ülemisel tasandil on magamistuba ja seestpoolt avar garderoob, mitte ainult ei säästa väikeses korteris ruumi, vaid annab stuudiokorteri sisustusele ka oma unikaalse iseloomu.

Saidi teave:
Asukoht: Peterburi
Ruumala: 50 ruutmeetrit.
Aasta: 2012
Arhitekt-projekteerija:
Katerina Tšernova
Stuudiokorterit iseloomustab minimalistlik lähenemine mööblile ja iga detaili väga funktsionaalne kasutamine. Silmatorkav lahendus – riiulitega ümbritsetud kuubik, mille sees on suur walk-in garderoobikapp ja magamisala. Koridori ülejäänud stuudiost eraldav vahesein on ühtlasi pealisrõivaste hoiusüsteemiks. Vannituppa ja pesuruumi viivad uksed on kaetud peeglitega, kus saab ennast näha täies kehas. Diivani taga on madal raamaturiiul, mis eraldab kööki elutoast.
Klassikaliste detailide piserdus taaselustab moodsat interjööri: palju peegleid, kristall-lühtri riputitega lühtri hobuse pea trofeed. Ainult et kõiki neid üksikasju kasutatakse uuel viisil. Köögi esipaneel ja pesuruumi seina peegelruutudega rombikujundid. Nad ei laienda ruumi mitte niivõrd, kuivõrd täidavad seda säravate peegeldustega, mis tulevad kaldservadest. Kipsist hobuse pea piilub mänguliselt tööpunkti tagant välja. Kaasaegsete valgustite juurde kuulub klassikaline kristallpisaratega raamitud lühtri. Klassikalised valged karedad tellisseinad täiendavad valgeid karniise.

Paigutus. Pärast kõigi sisemiste seinte lammutamist on loodud eraldi WC ja pesuruum ning esikut elutoast eraldav nurgapealne vahesein, mis on ühtlasi garderoobiks.

Heledad põrandad ja õhulise tülliga seinad lisavad valgust ja neli tohutut akent täitke korter valgusega.

Olles puhastanud seinad kuni müüritiseni välja, sai disainer hinnata müüritise mustrit, mis oli liiga halb, et seda krohvi- või tapetikihtide alla peita. Seepärast on seinad lihtsalt valgeks värvitud.

Tänu heale valgustusele on ühetoaline stuudiokorter muutunud ideaalseks ateljeeks noorele perenaisele, kes on ka innukas maalikunstnik. Seinale on paigaldatud mitte ainult raamid lemmikmeistriteoste, vaid ka fotokollaažide jaoks.

Loe edasi  Kahe korteri ühendamine: disainer Anton Semikin

Ruumikas kuubik, mis on nii magamistuba kui ka garderoob, ei tundu segane, sest seda ümbritsevad avatud riiulid, mis kergendavad konstruktsiooni visuaalselt.

Riiulite kujundus sõna otseses mõttes "hõljub" õhus, mida ümbritsevad heledad seinad ja sama heledat põrandat.

Sees on riietusruum varustatud rohkete praktiliste riiulite, sahtlite ja riiulitega üleriiete jaoks. Garderoobi sissepääs on suletud kerge keermestatud kardinaga.

Trepp, mis viib "esimesele korrusele, Tagantjärele valgustatud.

Rikkalikult punane voodipesu rõhutab ebatavalist voodit. Pange tähele, et kaks vana kohvrit on öökapiks. Hobuse pea seinal, mis hoiab silma peal, toetades "klassikalist mängu", Peterburi interjöör oleks ilma selleta mõeldamatu.

Töölaual Mitte midagi ekstra. Ainult arvuti ja laualamp. Köögi rikkalikku värvi toetavad diivanil olevad padjad ja sama rikkalikus kirsivärvi kardinad.

Leonardo da Vinci ja Modigliani vastandamine tabab suurepäraselt interjööri iseloomu.. Klassika ja elegantse modernsuse kombinatsioon. Diivani ees asuvat väikest kohvilauda kaunistab geomeetriline muster musta ja punase mosaiigiga.

Elegantsuse annavad interjöörile vanaaegsed detailid, mis täidavad siseruumi. Näiteks õlilambi välimusega laualamp või antiikne telefon koridoris.

Väike nurgakapp on varustatud praktiliste kingahoidjate ja riidepuudega riidepuude jaoks. Pange tähele, et ka vaheseinte otsad on peegelruutude kujulised.

Erinevas suuruses kuldsete plaatide kombinatsioon muudab väikese vannitoapoti välimuse justkui väärtuslikuks ehtekarbiks.

Peegeldatud rombikujudega vooderdatud sein muudab selle kulla sädelema. Laiade pintsakutega värvitud uks seevastu annab vannitoale pigem "distressed chic" välimuse.

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: