Pariis: maja 35 ruutmeetrit.

Maja on suurepärane inspiratsiooniallikas. Ja isegi mitte hea disaini näitena, millega vähesed nõustuksid, vaid näitena, et võimatu saab alati teoks ja unistused muutuvad tõeks…

See hämmastav objekt hämmastab – alates ajaloost kuni arhitektuurini. Ja ka kliendi julguse ja hämmastava ulatuse tõttu. Siin on 35 ruutmeetrit. Majal on täielik, kuigi väga ebatavaline struktuur koos kõigega, sealhulgas kaks magamistuba.

Objekti teave:
Koht: Pariis, Prantsusmaa
Metrage: ok. 35 ruutu.
Aasta: 2003
Arhitekt: Christian Potgiese
kristian pottgiesser architecturespossibles

Aksonomeetriline vaade: Siin näete, kuidas linna kõige ebatavalisem maja sobitub ümbritsevate hoonete vahele. Ja samal ajal püüa mõista arhitekti üllatavat lahendust. Hoone väikeses ristkülikukujulises mahus jättis arhitekt keskosa tühjaks- «ühine ruum", mis võimaldab teil sisse hingata ja mitte tunda vältimatut kitsikust. See ruum on täielikult klaasitud ainsal sisehoovile suunatud küljel, mis on oluline halva isolatsiooni tingimustes. Kolmel pool on "koridor", kuhu on sisse ehitatud kõik vajalikud ruumid alates magamistoast kuni vannitoa ja köögini.

Sektsioon ja plaan. Saate hõlpsasti näha rakkude paigutust ( allpool ): Siin näete ühte magamistuba, vannituba koos vanniga ( ! ) köök ja WC koos valamuga. Näete ka kahte nišši, mida vaatame allpool. Ülemine korrus on läbilõige Näete Kristiani nutikat lahendust teise, magamistoa valgustuse ja paigutuse osas: maja väikesesse mahtu on sisse kirjutatud teise korruse kuubik, mida valgustab ülemine valgusti. Seal asub "magamistuba". Mitmed katuseaknad valgustavad ja "üldised" tuba. Lisaks on majal väike katuseterrass.

Vaade ehitusele eelnevale alale, kuhu arhitekt on suutnud mahutada kahe magamistoaga maja, kus on olemas kõik vajalik, et olla õnnelik.

Vaade ehitusplatsile ehitamise ajal. Siin näete mõnusat väikest hoovi, mille poole uus maja jääb.

Loe edasi  4 Retseptid ebatraditsioonilise valguse jaoks

Valmis maja üldvaade. Sellel pildil on näha, kuidas arhitekt kasutas üht põrandaplaanil nähtud nišši seal on hubane voodi, kus saab lugeda, analoogselt diivanile või diivanile.

Siin näete, kuidas Christian lisas "esimese korruse" mahtu ja kus asub maja mahtu veidi sisse vajunud katuseterrass.

Nii näeb "ühine tuba" seestpoolt välja, kuhu avanevad kõigi ruumide uksed. Vasakul.. Söögilauaga alkov, paremal pool.. trepp esimesele korrusele.

Vaade "söögituppa": nišš koos sisseehitatud laua ja pinkidega. Ilus detail: luuk, mis viib teisele korrusele See ei ole klaasitud ja sinna saab soovi korral sisse ronida, mis on midagi, mis lastele kahtlemata meeldib. Paremal pool köögiuks.

Trepikoda: Kuna trepikoda on nii väike, on astmed laiali. Prantsusmaal nimetatakse seda tüüpi treppi "Rootsi trepiks".

Vaade "ühisele" ruumid. Näete, kui kaunilt mängib Christian Potgies selles majas värvide ja mahuga.

Kõik "sisemised Toad on ühenduses suure saaliga eri kõrgusel asetsevad kitsaid mattklaasiga aknaid. Aken magamistoas ja vannitoas silmapiiri kohal. See loob täiendava keerulise geomeetria.

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: