Neoklassitsistlikus stiilis korter: disainer Maria Ivanova

Valgusküllane interjöör, mille tsoonid on selgelt eraldatud, kusjuures elutuba-söögituba on eraldatud mattklaasist liugustega

Disainer Maria Ivanova projekt võitis parima korteridisaini konkursi

Fotol on näha korteri selge jagunemine avalikeks ja privaatseteks ruumideks, mitte ainult paigutuse, vaid ka stiililiselt. Avalik ruum on kaunistatud dekoratiivsete elementide ja ajalooliste stilisatsioonidega, mis on justkui laia pintslitõmbega kujundatud. Samal ajal on elutuba minimalistlik, mille peene valgustuse tõttu tundub lagi hõljuvat. Avaliku ala peamine osa Elutuba köök söögituba, fotol on näha, et sinna pääseb läbi laia avause, mida saab vajadusel sulgeda. Köögi-söögitoa disain lakoonilistes valgetes ja beežides toonides. Diivani vastas plasmaekraan ja kodukino. Köök-söögitoa kujundus hõlmab mahukaid konstruktsioone, millesse on paigutatud baar, poodium sahtlitega, mis peidavad audio- ja videoseadmeid. Korteri kaugemas otsas, avara vannitoa kõrval on magamistuba ja kontor. Nende vahel on mööblikompositsioon, mille magamistoa poolsel seinal on plasmapaneel. Kompositsioon näib peegeldavat voodi voolavaid jooni.

Disainer Maria Ivanova projekt konkursi "Parim lame disain" osaleja

Loe edasi  Viimane suurärimees
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: