Mustade aktsentseintega korter: disainer Rimantas Špokas

Autor on ühendanud jaapani lihtsuse, skandinaavia minimalismi, itaalia elegantsi ja teatava balti šiki.

Rimantas Špokas' projekt võitis parima korteridisaini konkursi

Öko-stiilis korterite disain on tavaliselt üksteisega sarnane, kuid antud juhul on autor ühendanud kõikidest maailmadest parima: jaapani lihtsuse, skandinaavia minimalismi, itaalia elegantsi ja pisut balti šikkust. Nagu uue korterikujunduse fotol näha, kutsuvad kõik kasutatud värvid ja toonid esile abstraktseid looduse assotsiatsioone: liiv, muld, puuoksad, linnutiivad ja muidugi mereäärsed motiivid Mida saab ilma nendeta teha, kui me räägime rahulikkusest ja harmooniast?. Fotol näeme, kui hästi autor paneb nutikalt koos looduslike, vaiksete värvidega heledaid aktsente: erksat lillat, sinist ja rohelist tooni. Kõik see meenutab õhtuse taeva sära ja helendust, pimeda suveöö ja selge varahommiku eelõhtul.

Kujundanud Rimantas Špokas Parima korteri disaini konkursi osaleja

Loe edasi  Dr. House'i maja
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: