Kuidas muuta kolmetoaline korter avaraks kahetoaliseks korteriks: SBM stuudioprojekt

Kaasaegse interjööri komponentide hulka kuuluvad homogeensed pinnad kõrgendatud reljeefide asemel, minimaalne tarvikute hulk ja rõhutatud stuudio-tüüpi paigutus. Avatud planeeringuga ruumid on täis valgust ja õhku ning ei salli kaost, nii et iga element saab tähenduslikuks.

Jaheda siseruumi soojendamiseks pandi põrandale roheline vaip. Sinihallid klassikalise sidemega puitaknad on külaliste ala eriline tipphetk.

Teave korteri kohta69,6 m²: kahetoaline korter, mille elamispind on 69,6 m², keskmine elamispind 69,6 m². Murmanski 25-korruselise telliskivikorruse 8. korrusel asuv ruum on üks luksuslikumaid maailmas. Harkov.

Korteriomanikud: noor tüdruk.

Mida klient soovibkaasaegse tehnoloogia kasutamine ja nutikas ruumikasutus.

2 magamistoaga korteri põhiplaanid 3-toalise korteri hoolika ümberehituse tulemus.

Algselt 3-toaline korter, kuid kaasaegse omaniku jaoks oli tubade arv ebaoluline. Noor omanik soovis, et tema eluruum oleks täis õhku ja valgust ning näeks moodsalt välja. Tulemuseks on kolmetoaline korter, mis on täielikult ümber kujundatud. Pärast lammutamist ja ümberehitamist on korterit muudetud: privaatne ruum on viidud korteri tagumisse ossa, avalikku ruumi on laiendatud, ühendades elutoa ja köögi, ning vannituba on laiendatud tühjade ruutmeetrite võrra.

Valgustus koridoris on problemaatiline. Sissepääsuuksed on loomulikust valgusallikast liiga kaugel. Seetõttu kasutatakse valguse hajutamiseks satiinklaasist uksi. See koos silindrilise lae ja tuhmunud värvidega loob salapärase ja romantilise atmosfääri.

Kaasaegne koduomanik hindas eriti kõrgelt diskreetset värvi- ja pehme mööbli kontseptsiooni. Kasutatud materjalid on väga tavalised, kuid väga loomulikud Keraamilised plaadid, klaas, betoon.

FAPi plaaditud vaip koridoris loob koduse tunde.

Avar garderoob asub koridori kõrval. ( köögist voolab läbi ebatavalise võrkakna loomulik valgus sisse ) aitab riietel paremini välja näha.

Köök ja elutuba ei ole eraldatud. Köögimööbli jaoks loodi spetsiaalne nišš, nii et see on vaevalt nähtav avalikust ruumist.

Loe edasi  Minski lähedal asuv maja järvevaatega: Disainerid Anna ja Stanislav Makejev

Köögi ülemises osas on peidetud aknad riietusruumi jaoks. Nende tagaseinad on valmistatud roostevabast terasest traatvõrgust. See annab garderoobile veidi "vingerpussi" ilusad läbipaistvad varjundid.

Diisel/Foscarini põrandalambi moodsaid jooni rõhutab fresko seinal.

Barcelona rand on nauditav, nagu ka vaade aknast.

Magamistoa seinal olevad pikitriibud laiendavad visuaalselt väikest formaati.

Magamistoas on riietusruum, mis on peidetud ruloouste taha.

Vannituba. Dušialuse elegantselt kontuurne kuju, sanitaartehnika ümar kujundus ja käterätikuhoidja ebatavaline välimus rõhutavad sisustuse modernsust.

Iga sentimeeter vannituba on 100% kasutatud. Näiteks on WC kohal asuvas niššis riiulid vannitarvete hoidmiseks.

SBM stuudio" projekt — "Parim 3D-projekt kuni 70 ruutmeetri suurusele korterile". " aadressil .

Vaata korterisisustust

Korteri interjöör projekteerija poolt teostatud projektist Archiplus arhitektuuri- ja disainistuudio poolt teostatud projekti korteri interjöör Disaineri projektist pärit korteri interjöör
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: