Krokodillide koletised: Aafrika savann üle Tallinn

Disaineri Veronika Sudnikova idee kohaselt teevad omanikud iga päev oma korteris liikudes reisi Aafrika elutoast loomaprintide ja loomafiguuridega magamistuppa, kus on liivaluited ja merelained. Ja seda kõike saadavad kaunid vaated läbi tohutute panoraamakende.

Teave korteri kohta: privaatne korter Tallinn City elamukompleksis 235 sq. .

Omanike kohta: abielupaar.

Kliendi soovid: Kasutage ära korteri asukohta- hingematvad vaated Tallinnle.

Tänu omaniku usaldusele on disainer Veronika Sudnikova loonud detailirohke interjööri, kus iga detail kuulub vaid ühte kohta. Korteri peamiseks ruumiks on avar elutuba, mis on jagatud mitmeks tsooniks: lisaks elutuppa on seal söögituba ja köök. Mitte ainult elutoas, vaid ka teistes ruumides on rõhk pandud panoraamakendele, ja see on täiesti arusaadav: 290 cm kõrguse lae juures võtavad nad üsna suure ala. Kuidas kaunistada elutoa akent, kui see võtab praktiliselt kogu seina enda alla? lisaks dekoratiivsetele ruloodele on aknad varustatud ka motoriseeritud Rooma ruloodega, mis võimaldab ühe nupuvajutusega avada vaateid või luua hubase isoleeritud ruumi.

Elutoas mängib suurt rolli autori valitud tekstiilikontseptsioon – loodus oma erinevates vormides. Dekoratiivsetel kardinatel on puude siluette, padjadel on loomaprindid ja loomapiltide skulptuurid. Ja muidugi naturaalne, liivahall värvitoon. Elutoa akende kujundus – "vaheseinad" ja kardinate paigutus – aitab ruumi tsoneerida. Teleri vastas, vastu telliskiviseina, on diivanitega istumisnurk.

Massiivne

Siin on kasutatud Itaalia päritolu mööblit, millest osa on valmistatud autori visandite järgi eritellimusel. Söögitoas toetab loodusteemat sebranahkade muster mööblivärviga.

Magamistoa sisekujundus põhineb vee ja liiva motiividel. Kerge mööblifronti muster meenutab oonüüksi. Vaip – merevee värvus madalas vees. Voodi peaosa ja voodi taga olev sein on kujundatud nii, et see tekitab assotsiatsioone liivaluikidega.

Loe edasi  Minimalismi stiilis kahene tuba koos art déco elementidega: Andrei Ivanjuki projekt

Magamistoas on unikaalse kangaga rooma rulood, millel on suur onyx-mustrit meenutav trükis. osa ruumist on eraldatud klaasist vaheseinaga ja sisaldab väikest kontoriruumi, kus on kirjutuslaud ja raamaturiiul.

Korterprojektide kataloog

Arhitektide Akimov ja Toporov projekti korteri interjöör Korteri interjöör, KV-BURO projektist Miss Green ökodisaini stuudio projekt
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: