Korter kõrguselt: Artscor Design studio

Stuudio-poodiumiga elutuba on kujundatud kerges, minimalistlikus stiilis, et mitte segada akendest avanevat uimastavat vaadet. Kujunduses esinevad tagasihoidlikud jõhkrad motiivid

Avatud planeeringuga elutuba, disainistuudio Artscor projekt, mis võitis parima korteridisaini konkursi

Korter 102 ruutmeetrit. m² Aerobus elamukompleksis Tallinns kaunistatud Artscor stuudio disainerite poolt. Suured aknad, kust avaneb vaade linna panoraamile, määrasid sisekujunduse idee: "pureview" — Sirged jooned, palju õhku, mitte midagi üleliigset sisustuses ja dekoratsioonis. Peamise stiilina on projekti autorid valinud puhta minimalismi, mille tagasihoidlik brutaalsus väljendub viimistluses. Elutoa põrand roostetatud keraamilisest kiviplaadist. Laes Futuristlik valgustus- ja kliimaseadmete süsteem, mis on valmistatud harjatud plekist ja mis on spetsiaalselt selle korteri jaoks kavandatud. Stuudio paigutus ühendab endas elutoa ja söögitoa, mille jaoks on elutuppa ehitatud poodium. Söögitoas, köögis ja koridoris on tammeparkett. fotol olev köök on halli ja valge värvilahendusega: siledate foonide, integreeritud seadmete, varjatud furnituuri abil. Klaasist eesriie, millele on trükitud udune metsastseen, näeb lakoonilise tausta taustal eriti stiilne välja. Magamistoas on soojemad värvid: valge, beež, naturaalne puit. Voodi, riiulid ja aknalaud on ühendatud ühe pika puupalgi kujulise konstruktsiooniga.

Loe edasi  Kuidas ebakonventsionaalselt kujundada ja valgustada saunakompleksi?
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: