Kolmetoaline loft korter magamistoaga: disainer Marina Kutuzova

Idee, et pööninguruumi ei kasutata tavapäraselt, pärineb prantsuse arhitektilt Francois Mansardilt. Seepärast nimetatakse kaldkatuse all asuvat järsult kumerat katusekorrust "mansardkorruseks". Siin asuvad kõige sagedamini privaatsed ruumid, nagu magamistoad ja kontorid.

Magamistoa seina kaunistab stiliseeritud reljeefsete mõistatuste seinamaaling. Valgustatuna loovad nad valguse ja varju mängu seinal, ilma et see häiriks üldist minimalistlikku interjööri.

Korteri üksikasjad: 3-magamistoaline korter, 104,8 ruutmeetrit. Uus pilvelõhkuja asub Golden Sands'i kõrghoone korterikompleksi ülemisel korrusel Svetlogorskis, Kaliningradi oblasti kuurortlinnas.

Korteri omanik: noormees.

Kliendi soov: luua suvepuhkuseks helge kaasaegne korter.

Kahe magamistoaga korter pärast ümberehitamist.

Svetlogorskis asuv korter on läbinud nutika ümberehituse. Selle tulemusena on muudetud kahetoalise korteri planeeringut Et luua sujuv ja avar külalistetuba, lammutati köögi ja elutoa vaheline vahesein. Disainer Marina Kutuzova on pööranud erilist tähelepanu ruumi ja vabaduse tunde loomisele avalikus ruumis. Ruumi mahu ja sügavuse annab läikiv põrandakate. Uksed ühinevad seintega ühtseks tasapinnaks. Ka tumeda klaasi peegeldav pind teleri piirkonnas aitab kaasa ruumi visuaalsele laienemisele ja teler lihtsalt lahustub vastu seina.

Disainer kolis magamistoa korteri katusekorrusele. Selle ruumi suurus võimaldas ruumi täielikuks riietusruumiks. Magamistoal on üks eesmärk – varjata katki lagi kuju. Magamistoa lagi on kaunistatud kipsplaatkonstruktsiooniga, mis tekitab kortsutatud paberi efekti, mida rõhutab led-valgustus.

Esiku ruumi muudab keeruliseks lae kuju ja peegelpaneel, mille fassettklaas peegeldab selles peegelduvaid objekte.

Ebatavaliselt ovaalse kujuga avaus viib saalist salongi.

Pildid Aafrika naistest üle kogu korteri loovad oma värvilisusega aktsente.

Köögi ja elutoa ühendamine võimaldas ruumi kõige mugavama paigutuse ja suure söögilaua paigutamise külalistetuppa.

Köögi ja elutoa aknad olid erineva kujuga. See oli varjatud akna sulgemise konstruktsiooni ja Rooma ruloodega. Šoti alumine osa on kaunistatud radiaatoriga.

Loe edasi  Restoran koos kambaga

Köögikapid on seinale kinnitatud. Tänu nende alla paigaldatud LED-valgustusele näib, et need hõljuvad õhus.

Seina ja lae puhul kasutatakse parameetrilise arhitektuuri põhimõtet – Eraldi mallidel välja lõigatud üksikasjad moodustavad eraldi köite.

Uuringus kasutati traditsioonilisi materjale – puit ja kangas. Kuid need on esitatud kaasaegses ja ülevaatlikus vormis, mis toetab korteri üldist kujundust.

Teler on paigaldatud klaaspaneelile, mida valgustab värviline LED-riba.

Töökojas, nagu ka teistes ruumides, on hoiusüsteemid korraldatud kaldpalkide alla.

Lae on kaunistatud kipsplaadist valmistatud kortsutatud paberi efektiga.

Üks magamistoa interjööri aktsentidest Ebatavaliselt projekteeritud tugisammas.

Vannituba järgib korteri kujunduse üldist põhimõtet Erksate värvide rõhutamine neutraalsel taustal.

Lae värvus ja mosaiik seinal loovad kollase joone, mis eraldab vannitoa ülejäänud vannitoast.

Plaatide muster kordab tahutud klaasiga peeglite mustrit. Peegelkapp pesemisaluse kohal lahustub nende taustal.

Lame kujundus

Disaineri poolt projekteeritud korteri interjöör Arhitekt Irina Panasovskaja projekti korteri interjöör PLY arhitektuuribüroo projekti korteri interjöör
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: