Kolme magamistoaga korter: disainer Anna Gusarova

Prantsuse stiilis elutuba on korteri komposiitne keskus, mida omanikud soovivad näha klassikalisena ja keerukana.

Disainer Anna Gusarova korteriprojekt, mis on konkursi The Best Interior: Country House Apartment võistleja

Disainer Anna Gusarova on kujundanud interjööri kolmetoalisele korterile, mille üldpindala on 120 ruutmeetrit ja mille juurde kuulub bassein. Kaasaegne madal kortermaja, kus puuduvad viimistlustööd. Kliendi peamised soovid olid elutoa interjööri prantsuse stiilis ja kasutatava ruumi suurendamine. Nii tekkis kolme toa asemel neli: magamistuba, kaks lastetuba ja suur prantsuse stiilis elutuba. Korteri keskel asuv rotunda, kus asub külaliste vannituba koos duššiga, oli omamoodi lähtepunktiks. Korteris on palju peegleid moodsas tõlgenduses ( geomeetrilised kujundid ) kristall-lühtrid, brokaadid. Palju on tehtud disaineri projektidest. Värviskeem sinine, lilla, beež. Dekoratiivse elemendina on olemas autori seinamaalingud Vahemere maastikud.

Loe edasi  Maori mõistatus: kuidas korraldada magamistuba, elutuba, köök ja kabinet ühes toas korteris
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: