Kahe korteri ühendamine: disainistuudio Malgrim projekt

Kuidas kujundada arukalt korter 158 ruutmeetri suurune korter. m ja rivistab selle ruumi koos avara avaliku ruumi, kolme magamistoa, mängutoa, suure garderoobi ja kolme vannitoaga?

Elutuba on väga avar ja valgusküllane, mis sobib ideaalselt soojade perekondlike koosviibimiste korraldamiseks.

Teave korteri kohta: Kaks ( 1-magamistuba 54,24m². m ja 3 magamistoaga 102,17 ruutmeetrit. ) luksuslikus uues hoones Minski kesklinna linnaosas.

Korteri omanikud: neljaliikmeline pere.

Kliendi soovidKahe korteri funktsionaalne integreerimine.

Korteri paigutus pärast kahe erineva eluruumi ühendamist.

Ümberehitamist uude hoonesse raskendasid teatud tingimused, mille omanikud esitasid Stuudio "Malgrim" projekteerijatele. Kõigepealt tuli ühendada kaks erinevat ruumi – Ühel korrusel asuvad ühe- ja kahetoalised korterid. Teiseks tuleb uues hoones ümberehitus kavandada nii, et kui vanim tütar soovib elada eraldi, siis on võimalik korterit eraldada kaheks eraldi eluruumiks.

Seetõttu on projekteerijad ette näinud kolm WC-d, mis tähendab, et korteri jagamisel ei pea kanalisatsiooni ja veeühendusi ümber tegema.

Oluline on märkida, et uues korteris puuduvad kitsad koridorid, mistõttu on peaaegu iga ruutmeeter korteri kasutatava ruumi poolt ära kasutatud.

Vastavalt omanike soovidele soovitasid disainerid sisustada interjööri hubase eklektika stiilis.

Sissepääsutee. Põrandal olevad heledad plaatidest ribad näitavad teile teed korterisse.

Elutuba. Elektrikamin lisab avalikus ruumis külalislahkuse ja hubasuse.

Söögituba. Et seda värskusega täita, paigutasid projekteerijad söögikoha kõrvale palju rohelisi potitaimi.

Köök võtab minimaalselt ruumi ja on kujundatud teadlikult funktsionaalselt.

Vanemate magamistuba. Aktsendivärvina kasutati pehmet lillat, selle pritsmeid võib leida maastikufotodel ja pouffe'i voodipesu voodipesu värvimisel.

Vanima tütre magamistuba. Ruumi keskel asub magamisala, kus on madalal asuv kaheinimesevoodi ja madalad öökapid.

Laste tuba. Magamistuba beebitüdrukule, mis on korraldatud "kasvamiseks". See on ruumikas, mis võimaldab vajadusel paigaldada tuppa suure voodi ja palju kappe hõlbustab paljude tüdrukute riiete edaspidist hoiustamist.

Loe edasi  Juugendstiilis elutoa kujundus: Vladimir Voskoboevi ja Dmitri Kurganovi lahendus

Mängutuba on lastele väike elutuba. See on suurepärane koht, kus nad saavad vaadata multifilme, joonistada või harjutada muusikatunde…

Vanemate vannituba on kaunistatud heledates toonides ja kontrastsete aktsentidega.

Teine vannituba. Selle disain räägib enda eest – see on selgelt tütarlapselik vannituba: mullivann, mustrilised plaadid ja kaasaegne, nooruslik dekoor kirjapildi kujul.

Külaliste vannituba. Erinevalt kahest perevannitoast, kus on täisväärtuslikud vannid, piisab külaliste vannitoas täiesti dušinurgast.

Vaata veel lamedate disainilahenduste kohta

Disaineri poolt projekteeritud korteri interjöör Korteri interjöör sisekujundaja Anastasia Muravjova projektist Korteri interjöör arhitekt Ruslan Aydarovi projektist
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Comments: 1
  1. Ivo

    See disainiprojekt on väga huvitav! Kas keegi teab, kas Malgrim stuudio kasutas korteri ühendamisel mingeid keerukaid tehnilisi lahendusi või põrandaplaanide muudatusi? Soovin teada saada, kuidas suudeti luua avarust ja ühtset disaini, ühendades kaks korterit.

    Vasta
Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: