Disaini hostel

Hamburgis on avatud uus hotell – ideaalne koht neile, kes hindavad mugavust ja eripĂ€rast disaini, kartmata oma raha vĂ€lja visata.

Hostel-hotell Superbude – hotelli kujunduse ja sisekujunduse tegid Dreimeta disainerid

Unikaalseid hotellikujundusi ja eripĂ€raseid interjööre vĂ”ib leida peaaegu igas Euroopa riigis. Kuid hind, mida ĂŒhes neist hotellidest peatumise eest tuleb maksta, on kĂ”rge. Dreimeta arhitektid ei keskendu mitte hotelli paigutusele, vaid selle originaalsele sisustusele. NĂ€iteks Hamburgi hostelis vĂ”tavad tavalised asjad ebatavalist rolli: tööstuslikud tihvtid ja pistikud on asendatud konksudega, Ă”llekastid on asendatud vĂ€ljaheitega ja tapeet on asendatud ajalehtedega. Neid interjööre saab nautida 50 euroga öö eest.

Heakskiitmine . Lugege teiste huvitavate disainikontseptsioonide kohta

Uued sisustuslahendused hotellidele

Hotelli interjöör Vladimir ja Olga Seliverstovi arhitektuuristuudio projektist Hotelli interjöör Irina Kostromina's Pro Style Interior Design Studio projektist Hotelli interjöör Alexandra Fedorova projektist
Loe edasi  Elegantne suvine pergola avatud köögiga: Disainer Polina Pidtzan
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kÔigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen pÔnevil vÔimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mÔista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: