Country style vannituba

Country-muusika meenutab maaelu ja rõhutab selle looduslähedust. Paljud inimesed armastavad seda stiili soojuse ja hubasuse pärast, mida see nende kodudesse toob. Milline näeb välja maalähedane vannituba? Proovime leida sobiva viimistluse, mööbli, vannitoakinnituse ja aksessuaarid.

Tüüpiline maalähedane stiil

 • Puitpaneelidega frondid;
 • Naiivsed motiivid ja pitsid kangastelgedel, patchwork;
 • Kootud, kootud, käsitsi valmistatud aksessuaarid;
 • Käsitöö esemed.

Foto: Vannituba Velichkin ja Golovanovi arhitektuuri- ja kunstistuudio projektist.

ruumi viimistlus

Looduslik puit, kivi, tellis. Neid materjale saab ka imiteerida. Sobivad rohekas toonides plaadid, millel on kujutatud taimevarred ja -lehed. Traditsiooniline maakodu kombinatsioon: dekoratiivne krohv ja telliskivi või müüritise elemendid. Põrandat võib plaatida jämeda tekstuuriga plaatidega või dekoratiivkividega.

Puidust talad ja tugipostid. Praktiliselt kohustuslik stiilifunktsioon. Need võivad olla varustatud valgustitega.

Looduslikud toonid. Värviskeemis domineerivad roheline, pruun, beež ja sinakas toonid.Mitut värvi võib kasutada korraga, kui need on omavahel harmooniliselt sobitatud.

Mööbel

Lihtne ja funktsionaalne. Maakondliku vannitoa mööbel peaks olema korrapärase kujuga, mille pinnad on kas kaetud tumeda lakiga, kunstlikult vananenud või töötlemata.

Puidust ja rotangist. Lubatud on väga erinevad liigid, välja arvatud eksootilised liigid. Rotangist vannitoamööbel on meie kataloogi kohustuslik toode. Riidekappe ja sahtleid saab kaunistada "kootud" esipaneelidega sisseehitused. Mugav rotangist tugitool&minus on sellise vannitoa täiuslik täiendus; kui teie elamispind seda võimaldab.

 • Dao chêne blanchi Mobalpa poolt.
 • Georgian Oak Bath Cabinet by Restoration.
 • Alusplaat A880 Q1 MR / A880 Q2 MR / A880 Q3 MR by Villeroy & Boch.
 • K-2414 / K-2474 / K-2490 / K-2496 Kohleri valmistatud kapid.
Loe edasi  Loft vannituba

Kardinad ustele. Laminaatpõrandakappide klaasuksed on sageli kaetud kardinatega, mis on valmistatud sobivast kangast: lillelised, punkthääred jne. .

«Moidodyr". Üks parimaid aksessuaare maalähedase vannitoa jaoks. Sobib nii suletud kui ka avatud mudelitele. Viimasel juhul on rätikute ja tualetitarvete riiulid sageli kaunistatud mitmekordsete kardinatega.

Sanitaartehnika

Lihtsad ja lihtsad vormid. Hea näide; Šveitsi kaubamärgi Laufen Living Country kollektsioon.

Pildil: Kohleri tehasest pärit pesemisnõu K-14274-RF.

Pesemisnõu: on kõige sagedamini sisseehitatud tööpinnale, mille alla on paigaldatud mugavad alusplaadid, millel on palju riiuleid. Pjedestaal- või riputatud mudelid on vähem levinud.

WC: Saadaval koos seinale paigaldatava või tavalise püstkastiga.

Dušikabiin: Kui te ei saa ilma nendeta hakkama, siis võite valida täielikult klaasitud uste ja seintega ning suurte dušikõrgustega mudelid.

segisti kraan: Kahe hoova käepidemed ristikujuliste käepidemetega, nagu näiteks Axori Terrano kollektsioonis.

 • Axori kraan 16510000 / 16510820
 • K-138 segisti kraan tehase Kohler poolt
 • Amarcord segisti kraan Rapsel
 • JCD Capucine vert segisti kraan

Axor kraan 16510000 / 16510820.

valgustus

Pehme ja hajus. Maastikuline stiil vannitoas ei tähenda tohutuid heledaid lühtreid või sisseehitatud laevalgusteid. Peegli mõlemale küljele paigutatud pehmendustega lambid või väikesed lambid, mis on paigaldatud madalale, põrandale lähemale, sobiksid hästi. Valgustite vorm on tavaliselt kõige lihtsama kujuga; silindriline või kooniline.

Pildil: Andri Ševtšenko fotoprojekti vannituba.

Tarvikud

Kõik on täielikult nähtav. Need võivad olla punutud korvid, tualettruumide riiulid või eraldi puidust või metallist riietusjalg. Šampoonipudelid, kreemipurgid, harjad, käsitsi tikitud rätikud jne.. — Kõik on avatud, mitte peidetud lukustatud kappidesse.

Peeglid: Peegel peaks eelistatavalt olema ümbritsetud lihtsasse ristkülikukujulisse või ovaalsesse puidust raami.

Heledad kangad. Tüüpilised maalähedased värvid− Ruudukujuline või väike lill. Kui vannitoas on aken, võib seda kaunistada õhukeste kergete kardinatega, mis on valmistatud looduslikust kangast ja millel on lillemustrid. Ja ärge unustage paari geraaniumipotti.

 • Vintage valge tammepuust vannitoa peegel Restoration Factory poolt
 • Herbeau espressokauss 1304 + 1305
 • Servetto rätikuhoidja Cantori
 • Regia vannituba 7103
Loe edasi  Väike vannituba pop-art stiilis: disainer Julia Kirpicheva

Vintage valge tammepuust vannitoa peegel, mille on valmistanud Restoration Factory.

Muud vannitoa disainilahendused

Vannitoa interjöör ADD buro disainistuudio projektist Vannitoa interjöör, disaineri poolt teostatud projektist Vannitoa interjöör disaineri projektist
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Comments: 1
 1. Karl

  Kas saaksite anda rohkem teavet, mida täpselt “country style vannituba” tähendab? Kas see viitab maalähedasele kujundusele või midagi muud? Sooviksin saada täpsemat mõistmist selle kohta, et saaksin vastata teie küsimusele paremini. Aitäh!

  Vasta
Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: