Väike unistuste rõdu koos kaminaga

Nagu nutikad disainerid ütlevad, on väike rõdu elastne mõiste. Viiest ruutmeetrist piisab näiteks selleks, et luua metropoli südames korraga tõelise kaminaga nurgake, tantsutuba ja salong. Soovide loggia – Galina Hatšaturova projektis.

Väikese rõdu kujundusfoto: ruumi söögi- ja tantsuruumi 4,8 ruutmeetrile. . Galina Hatšaturova projekt.

Uue telliskivist maja prantsuse klaasitud rõdu on kujundaja Galina Hatšaturova poolt muudetud hubaseks nurgaks koos kaminaga ja tantsuruumiga. Korteri perenaine romantiline noor daam Armastab lugeda ja tantsida. Väikese rõdu projekteerimine teeb mõlemat vähem kui viie ruutmeetri peal. Ideaalne koht hommikuvõimlemiseks ja venitamiseks, samuti õhtuseks lugemiseks kaminasaalis. Põrandast laeni ulatuvad aknad muudavad akna taga oleva maastiku interjööri osaks. Looduslikud materjalid annavad ruumile väga hubase tunnetuse ja mitmed optilised trikid muudavad selle ka väga avar.

6 trikki, mida tasub korrata:

1. Kamin. Kamin rõdul Ootamatu, kuid nutikas lahendus. Väike, suletud tulekamber sobib tagasihoidlikule logistikale ja korstna saab hõlpsasti õue viia. Just kaminast saab hubase interjööri peamine aktsent, muutes väikese loggia suurejooneliseks salongiks. Selleks sobib ka bio- või elektrikamin. Küünlad küünlajalgadega ja ilma, raamatud, lilled kaminaplaadil täiendavad romantilist pilti.

2. Looduslikud materjalid. Põranda, seinte ja lae jaoks kasutatud puitplaadid erinevad ainult värvi poolest. Lankude looduslik tekstuur muudab interjööri hubaseks, koduseks, nagu maamaja veranda. Puit ühildub suurepäraselt telliskivimüüriga ja pehmendab samal ajal telliskivide karedust. Rulood, haljastusega raam ja kivist mantliviimistlus toetavad loodusteemat.

3. Raamita tugitool. Raamita tugitool sobib sellisesse puhkenurka suurepäraselt. Pehme pouffe näeb juhuslik välja ja võimaldab võtta mis tahes mugava asendi. Puhas lõõgastumine, mitte ekstravagantsus.

4. Peegel kamina kohal. Väikese rõdu kujundamine pakub mitmeid tõestatud lahendusi ruumi laiendamiseks. Peegel kaminatoa kohal ebatavalises puidust raamis Ökodisaini trikk. Peegelpind lõhub tühja tellisseina ja puidust raam pehmendab peegli ja tellise kombinatsiooni.

5. Peegel seinal. Suur püstine peegel vastaspoolsel seinal on funktsionaalne see on paigaldatud masina kõrvale. Kuid isegi kui te ei vaja balletitreeninguid, on suur peegel ikkagi kasulik. Selle vastas saab teha harjutusi ja lihtsalt imetleda kaminat ja küünlaid peegeldust. Lõpuks täidab suur peegel akna rolli, kahekordistades ruumi.

6. Puuri varju. Veel üks originaalne lahendus Linnupuuri meenutav lambivari. Tüdrukute lemmik Provence'i stiili trendikas dekoratiivne element saab siin konkreetse funktsiooni. Lihtsast lambist saab sellises puuris loominguline valgusti, mis ühendab endas loft-minimalismi ja Provence'i esteetikat. Valgus, mis läbib latte, tekitab reljeefselt ilusaid varje.

Loe edasi  Aed rõdul

VAATA PROJEKTI TÄIES MAHUS

Galina Hatšaturova projekt Loggia võistleja. Rõdu. terrass"

Muud loggia projektid

Loggia interjöör arhitektide Dmitri Kulish ja Anna Karpova projektist Loggia interjöör ühe arhitekti ja disaineri projektist Loggia interjöör MK Interior Design'i projektist
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: