Väike loggia tüüpilises korteris: disainer Nelli Levina

Väikese rõdu projekteerimisel avanevad samad võimalused kui suuremate ruumide projektides. Siin saate sisustada täieõigusliku puhkeala, mis on kaunistatud potitaimedega.

Nelly Levina väike rõdu disain – "Loggia, rõdu, terrass" konkursi osaleja

Loggia, mis on kujundatud heledates toonides ja heleroheliste aktsentidega, jätkab stiililiselt kõrghoones asuva korteri kujunduskontseptsiooni. Viie meetri pikkune rõdu, aga natuke maastikulise hõnguga. Peamine materjal, mida kasutati ruumi kaunistamiseks, oli puit: seinad on vooderdatud naturaalsete paneelidega. Foto väikeste loggiate kujundusest näitab, et nende kaunistamisel kasutatakse sageli potitaimi. Ka siin on põrandat katab väike puu vannis. Tulemuseks on ökominimalismi vaimus olev projekt, mis on ehitatud rangete arhitektuursete joonte ja looduslike oaaside kontrastile. Ja selleks, et väike loggia oleks päevasel ajal mugav, olid aknad riputatud tihedate kardinatega, mis kaitsevad agressiivse päevavalguse eest.

Disaineri Nelly Levina projekt Konkursi "Loggia, rõdu, terrass" osaleja

Loe edasi  Aed rõdul
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: