Krimmis asuva korteri rõdu väärikas plaatimine: Aleksei Šerbatševi projekt, Cool Design stuudio

Rõdu plaatimine kaitseb ilmastiku eest, mis võib selles paradiisis olla väga karm, ja ei vähenda imelist vaadet üle lahe

Korter Krimmi rannikul, projekt Aleksei Šerbatšev, Cool Design studio, võistlusel "Loggia, rõdu, terrass" osaleja.

Korteri pindala on 150 ruutmeetrit. Korterid asuvad ühes Krimmi kaunimas kohas Laspi linnas, Sarychi ja Aya Capes'i vahel. See piirkond on kuulus ka filmi "Amphibian Man" toimumiskohana. Disaini idee on lihtne: ühendada eluruum ja imeline merevaade nii, et nende vahel oleks võimalikult vähe takistusi. Suurel terrassil olevad piirded meenutavad jahtide piirded ja võimaldavad nautida kohalikku ilu igast korteri osast. Rõdule valiti travertiini tekstuuri ja heledat värvi jäljendavad plaadid. Sellise fassaadi tõttu on ruum niiskuse ja päikesekiirguse suhtes vastupidav. Rõdu on elutoast eraldatud saksa liuguksega, mille suured klaaspaneelid on täiesti läbipaistvad ja tagasihoidlikud, kuid mis vajadusel kaitsevad mitte ainult kuumuse, vaid ka külma, vihma ja tuule eest.

Loe edasi  Aed rõdul
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: