Kuidas lisada oma magamistuppa mahtu: 7 lihtsat trikki

Isegi väikese ruumi saab muuta avaraks ning õhku ja valgust täis. Kuidas? – Kasutage visuaalseid abivahendeid ruumi suurendamiseks. Vaata, mida ütleb disainer Anna Demushkina.

Disaini kontseptsioon. Kollane värv magamistoa interjööris meenutab meile päikest, soojust ja suve. Sellistes interjöörides on mõnus elada, kuid neid on ka raske luua. Kõik on õiges "annuses" värvid. Kollane näeb kõige paremini välja valge taustaga. Anna Demushkina projekt, mis on teostatud 59 ruutmeetri suuruses kahetoalises korteris pealinnas hea näide selle kohta. Lihtsad disainitrikid lisavad ruumi õhku, siis paistab päike sisse ja rohelus lõikab läbi. Pildil olev kollane magamistuba loodi noorpaarile, mille tipphetkeks on "perekonna hümn" seina peal.. Magamistoa interjöör reljeefse paneeliga armastusest, rõõmust ja õnnest.

7 asja, mida peaksite uuesti tegema

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: