...

24 avarat kaasaegse disainiga magamistuba

Kaasaegsed disainerid pakuvad suurel hulgal kujundusvõimalusi avarate magamistubade jaoks. Aga kust leida huvitavaid lahendusi? Sellest valikust võite leida "oma" magamistoa.

Kui teil on õnnelik omanik, kellel on avar magamistuba, peaksite selle sisustamise usaldama kvalifitseeritud disainerile, kes oskab ruumi asjatundlikult hallata ja rõhutada seda või teist elementi vastavalt teie soovidele. Fotod magamistoa disainist, mis on esitatud selles realiseeritud disainiprojektide kogumikus, on selge tõend selle kohta. Maja magamistoa ruumi sulanduvad põrandal seisvad vaasid, interjöörid, kamin, maalid ja graafika. Loomulikult on sisustuse peamine element, mille ümber disain on üles ehitatud, voodi. Saate valida klassikaliste ja ebastandardsete variantide vahel, näiteks ümmarguse kujuga voodi. Suures magamistoas on eriti oluline valgustusstsenaarium ja akende kaunistamine. See võtab arvesse omanike eelistusi ja ruumi omadusi. Sügavvalgustite, lühtrite ja põrandavalgustite kombinatsioon võimaldab teil mängida valgusega vastavalt meeleolule. Meie professionaalne magamistoa kujundamise fotogalerii aitab teil luua oma unistuste magamistuba.

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Ehita-maja.info - ehitus ja remont, eeslinnades, korter ja maamaja, kasulikke näpunäiteid ja pilte
Comments: 1
  1. Kadri Tiit

    Millised on sellel magamistoal olevad kaasaegse disainiga elemendid ja kuidas need ruumi avaramaks muudavad?

    Vasta
Lisage kommentaare