Türkiissinine elutuba: disainer Elena Samarina

Avar ruum ebakorrapärase kujuga ja sai hubase ja harmoonilise ning originaalse. Sellise tulemuse annavad sujuvad jooned ja ootamatu värvikombinatsioon: türkiissinine ja šokolaad.

Türkiisi värv elutoa interjööris, projekt Elena Samarina, "Parim ruumi sisustus" konkursil osaleja.

Disainer Elena Samarina on otsustanud kasutada ebakorrapärase kujuga avarate elutubade sisustamisel ringikujulisust: see kordub nii diivaniga niši siluettides kui ka tapeeti kaunistavates spiraalides. Ruumi tugevat isikupära rõhutab ebatavaline värvikombinatsioon: kaks peamist- Šokolaad ja türkiissinine värvus, mis on harmoonias halli mööbli ja matt kohvi värvi seintega. Türkiissinise elutoa fotod näitavad: ärge kartke julgeid värvikombinatsioone ja geomeetrilisi kujundeid. Selles projektis rõhutavad voolavate joonte ja mööbli range silueti hoolikalt kooskõlastatud kontrasti valgusallikad: LED-riba laes ja lai lame klamber lounge'i piirkonnas.

Loe edasi  Keerulise geomeetriaga elutuba: disainer Polina Lebedeva
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: