Tume elutuba klassikalises stiilis: disainer Natalia Cherneiko

Disaini aluseks on looduse toonid: äikesetaevas, maa, märjad puud. Elutoa mööbel on harva esindatud sellises mitmekesisuses: on olemas klassikaline, retro ja kaasaegne tükk.

Natalia Cherneiko poolt loodud elutoa interjöör – parima toa sisekujunduse auhinna võitja konkursil

Loodus ise inspireeris ideed Tallinn vaikses linnaosas asuva väikese korteri elutoa kujundamiseks. Vaade aknast äikesetormi ajal- kaugusse ulatuv tee, rasked pilved, märjad lehed- inspireeris disainerit Natalia Cherneiko looma projekti, kus tumedad toonid on kombineeritud peenete viimistlustega, et luua ainulaadne atmosfäär. Tulemuseks on ainulaadne, hästi läbimõeldud "intellektuaalne" ja samal ajal romantiline interjöör. Disain põhineb klassikal, kuid ei ole luksuslik, vaid tagasihoidlikult aristokraatlik. Põrand on sillutatud tumeda puiduga ja seinad on viimistletud tekstuurse krohviga. Klassikalises stiilis elutoa mööbel valitakse tavaliselt ekspressiivne, nikerdatud jalgadega, ja see projekt ei olnud erand. Tumesinine samet täiendas loomulikku värviskeemi ja värviliste pastelsete sissekannetega vaip helendas veidi tumedat "äikesetormieelset" atmosfääri maitse. Sisekujunduses on kasutatud erinevate ajastute ja stiilide esemeid, mis lisavad toa võlu.

Loe edasi  Dekoratiivse seinaga elutoa interjöör: disainer Olga Atnagulova
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: