Foto sinisest elutoast: disainer Juri Zimenko

Helge elav pop-art korter, kus tooni annab sinine elutuba.

Sinine värv elutoa interjööris, disainer Juri Zimenko korteri sisekujundus – Best Interior: Country House Apartment osaleja

Disainer Juri Zimenko loodud elutoa interjööris domineerib sinine, kuid ka teised puhtad värvid mängivad oma rolli, eriti kollane ning punased ja oranžid laigud. Magamistoas lisatakse karmiinpunane. Arvestades lahenduse üldist minimalismi, muutuvad need heledad, küllastunud toonid veelgi silmapaistvamaks ja põhjendatumaks. Tänu pingutustele disainer, Kiievi korter kogupindalaga 120 sq. Yandexi kontor muutus pop-art territooriumiks, kus saab edukalt korraldada värviteraapia seansse ja tuua tagasi elurõõmu. Meryl Streep, Jude Law, Will Smith ja teised kuulsuste plakatid sinises salongifotos suurendavad efekti. Sinine värv elutoa interjööris kõlab ka magamistoas – sama edukas erinevate materjalide, tekstuuride ja toonide kombinatsioon. Selles heledas ja rõõmsameelses ruunikattega toas on mõnus lõõgastuda ja lihtne ärgata. Vannitoas ja pesuruumis on värvide lend asendunud tasakaalustatud halli ja terrakota värvilahendusega.

Loe edasi  Elutuba etno stiilis
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: