Elutoa valge interjöör: Anna Vereshchagina projekt

Selle korteri kujundus on justkui neile, kellele meeldib täiuslik kord. Valge annab elutoas vabaduse ja valguse mulje, kuid kõik üleliigsed elemendid on kohe märgatavad

Valge elutoas, projekt, mille autor on Anna Veresštšagina, kes osales Vertikaalse haljastuse 3D konkursil.

110 ruutmeetri suuruses. Disainer Anna Vereshchagina on loonud puhta, kerge ja õhulise interjööri noorele kolmeliikmelisele perele. Minimalism ilmneb selgelt sisustuse kontuuris, mööblis, peaaegu ühevärvilises värvilahenduses, kus domineerib valge värvus. Elutuba ja söögituba ei ole eraldatud vaheseinaga, kuid tänu visuaalsele kujundusele on nad justkui omaette niššis. Tsoonid on jagatud sümmeetriliste laiade naturaalsest puidust põrandal ja laes, kuid elutoa peamine sisustuslahendus on on "horisontaalne sein": elavatest taimedest koosnev kompositsioon. Helerohelised lehed näevad valgel taustal suurepäraselt välja ja näitavad kohe, kus on elutoa ala. Elutoa valge interjöör leiab vastukaja vannitoas, kus aktsent on samamoodi rohelus.

Loe edasi  Elutuba katusel: Anastasia Kiseleva ja Natalia Sherstneva kujundus
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Comments: 1
  1. Lauri

    Kas Anna Vereshchagina pakkus elutoale valget interjööri? Kas ta kasutas selles projektis muid värve või materjale? Kas saaksid anda rohkem teavet tema projekti kohta?

    Vasta
Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: