Võtmed kätte interjöör: projekteerimisest kuni paigaldamiseni

Niisiis olete otsustanud oma kodu kaunistada. Ehitusmeeskond on meeles, aga kellele usaldada ülejäänud? Võimalusi on mitu, kuid ainult üks neist säästab teie aega ja närve.

Individuaalne ja samas terviklik lähenemine – ainus viis luua ainulaadne interjöör.

Lahendusvariandid: plussid ja miinused

Arhitekti, disaineri või sisekujundaja kutsumine

Plus. Saate ainulaadse, spetsiaalselt teie jaoks loodud interjööri. Teie kodu muutub ainulaadseks ja seda tunnevad alati nii omanikud kui ka külalised.

Miinus. Enamik disainereid ja arhitekte töötab ainult tuntud Euroopa kaubamärkide mööbli ja materjalidega. Need on sageli väga kallid autorimudelid, mille ostmiseks tuleb kulutada terve varandus. Muide, sisekujundaja teenused ise maksavad palju, eriti kui tegemist on tuntud professionaaliga.

Käsitsi joonistamine on tänapäeval haruldus. Enamik projekteerijaid ja arhitekte kasutab arvutiprogramme.

Mine mööbli töötuppa või puuseppasse

Plus. Tellige mööblit oma disaini järgi suurepärane võimalus. Kõik esemed sobivad ideaalselt interjööri, mis on täpselt sobitatud selle suuruse ja konfiguratsiooniga.

Miinus. Aga milline oleks sisekujundus?? Te peate sellele küsimusele ise vastama Puusepa töö piirdub ainult eritellimuselementidega. Te võite luua kunstiteose ise või jällegi kasutada disaineri või sisekujundaja teenuseid.

Kohandatud mööbel ja sisustus on kvaliteetsed ning sobivad ideaalselt ruumi suuruse ja konfiguratsiooniga.

Tellige välismaisest tehasest

Plus. Paljud Euroopa tootjad, eriti itaalia tootjad, teevad eritellimusel mööblit ja mõnikord isegi seina- ja laepaneele. Võite teha sellise tellimuse, pöördudes ühe Eesti ettevõtte poole, kes kaupleb mööbliga kataloogide kaudu.

Miinus. Enamik Euroopa kaubamärke pakub võtmed kätte interjööri Ainult klassikalises stiilis ja ainult konkreetsete ruumide jaoks: kontor, raamatukogu. Variandid moodsas stiilis ja kõigile ruumidele korraga peaaegu võimatu leida.

Loe edasi  Mis on Vastu?

Eeskuju ja 3D-visualiseerimine annavad kliendile täieliku ettekujutuse tulevase interjööri kohta.

Kompleksne lähenemine

Kõigil eespool loetletud lahendustel on üks või teine puudus. Pealegi on nad kõik päris palju vaeva – teil on palju aega oma kodu sisustamisele kulutada, kuid on firmasid, mis pakuvad peaaegu täielikku valikut kodu sisustamisega seotud teenuseid. Üks neist.. Lõvi DOR. Individuaalne ja terviklik lähenemine igale kliendile. Spetsialistid lähevad ise kliendi juurde: nad annavad asjatundlikku nõu, teevad kõik vajalikud mõõtmised. Lion DOR võtab täieliku vastutuse kvaliteedi ja tähtaja eest.

Ettevõte pakub järgmisi teenuseid:

 • disaineri teenused täielik sisekujundus. Ettevõttel on disainistuudio "First Floor". Ta võtab tööle arhitekte, kunstnikke ja disainereid riigi parimate ülikoolide lõpetajad. Töö algab stiili valikuga ja teie interjööri visandite loomisega. Seejärel muutuvad need mastaapideks. Sketšid joonistatakse käsitsi, visualiseerimine 3D-s on samuti kohustuslik see võimaldab kliendil näha kõikide ruumide valmis interjööre;

Igasugused eritellimusel valmistatud mööblitooted, uksed ja sisekujundused valmistatakse tellimuse alusel.

 • Pildil: Lion DOR disainermööbel
 • Pildil: Lion DORi disainmööbel
 • Pildil: Lion DORi disainmööbel
 • Pildil: Lion DOR disainermööbel

Fotol: Lion DOR disainermööbel.

 • mööbli, aksessuaaride ja sisustuselementide ehitus. Disainerid töötavad hoolikalt välja iga detaili, tehes vajalikud arvutused;
 • Puusepatööde teenus.. eritellimusel põhinev mööbel. Ettevõtte käsitöömeistrid suudavad teha kõike alates lihtsatest toolidest kuni nikerdatud seinakõrgete kapideni;
 • keerulised tisleritööd: seinapaneelid ja laepaneelid, uksed, mööbel ja muud sisustusesemed;

Kodukinoprojekti eritellimusel põhinev projekteerimine võimaldab seadmeid ideaalselt interjööri sobitada.

 • Köögimööbli valmistamine ja selle täiendamine Euroopa parimate tootjate kvaliteetsete seadmetega;
 • kodukino projekteerimine, professionaalne seadmete tarnimine ja paigaldamine;
 • Mööbli ja muude tisleritööde tarnimine ja kokkupanek.

Te ei saa tellida välismaisest tehasest mitte ainult moodsas stiilis mööblit.

Kust tellida mööblit ja sisekujundust?
Kontakt Lion DOR.


reklaamina

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: