Shabby-chic

"Shebi-chic" on 1980ndate lõpus sündinud stiil.

«Shebby-chic tähendab inglise keeles "shabby chic" ( shabby- kulunud, räsitud, kahvatu ).

Shebby-chic stiili järgijad on tuntud oma armastuse poolest diskreetse luksuse- Vanandatud ( looduslikult või kunstlikult vananenud ) asjad. Nad näevad aja jälgedes tõelise interjööri ilu märki, eelistades mööblit stiilis hi-tech "šikk" mööblit. Siiski ei ole räsitud laigud ja muud vananemise märgid Shabby-chic'i stiili oluline tunnus, kuigi neid võib sellistes interjöörides sageli leida.

Mõiste shebby-chic ei ole muide mingi hüüdsõna sai alguse 1980. aastatel Inglismaal, kui kahekümnenda sajandi alguse interjöörid muutusid brittide seas väga populaarseks ja levisid kiiresti üle maailma.

Peamised motiivid:

  • Värv: peened, valdavalt pastelsed värvid valge, pehme sinine, pehme roosa;
  • muster: lillemotiivid, inglid;
  • tehnika: vananemine Mööbel on sisustatud viisil, mis jätab antiikmööbli mulje;
  • Geomeetria: peen ruudustik või triibud;
Loe edasi  Kuidas tõsta energia puhtuse taset korteris: praktiline Feng Shui
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: