Feng shui köögi jaoks

Feng shui köögis nõuab paljude reeglite järgimist. Paljusid iidsete tarkade nõuandeid on raske järgida. Kuid isegi tervishoiuministeerium ei saa teiste soovitustega vaielda.

Üldised põhimõtted

Kogu isolatsioon. Eelkõige ei tahaksite, et teie köök oleks välisukselt nähtav. Kõige parem on valida selle jaoks koht lõuna- või idapool, kuid mitte korteri või maja keskel.

Kui te ei taha, et teie köök tekitaks psühhoosi, veenduge, et see järgib feng shui reegleid.

Teine. Ruum peab olema isoleeritud teiste ruumide energiast. Aga feng shui köök on üsna vastuvõetav oma seost söögituba ( nii ei häiri vaba ringlus positiivse energia qi ). Vannitoa kõrval ei ole teretulnud.

Mis on feng shui teie jaoks köögis? Mind on selles filosoofias alati üllatanud, et selliseid asju nagu lekkiv kraan või köögi ja vannitoa naabrus tõlgendatakse üllatavalt, nagu raha tilgub välja. Või on köögis pliidi ja valamu ebasoovitav lähedus mitte ohutuse, vaid elementidega silmitsi seismise küsimus. Kuigi kõik feng shui nõuded on üsna loogilised: töökorras kraanid ja torud, palju valgust, suletud hoiusüsteem, mitte pragunenud nõud, ümmargune või ümarate servadega laud, puhtad aknad ja värsked lilled aknalaual…

Mis on feng shui teie jaoks köögis?? Mind on selle filosoofia juures alati hämmastanud see, et selliseid asju nagu lekkiv kraan või kõrvuti olev köök ja tualett tõlgendatakse ootamatul viisil, nagu raha läheb välja. Või on köögis pliidi ja valamu ebasoovitav kõrvutiasetsemine mitte ohutusprobleem, vaid elementide konflikt. Kuid kõik feng shui nõuded on üsna loogilised: head kraanid ja torud, palju valgust, kaetud hoiuruumid, mitte pragunenud nõud, ümmargune või ümarate servadega laud, puhtad aknad ja värsked lilled aknalaual.

Peida

Sulgemine ja remont. Köögi uks ei tohiks olla lihtsalt- See peaks olema tihedalt suletud. Sissepääsu kohale soovitame asetada positiivse energia valgustusena kellu või laternat. Kraanid ja torud peavad alati toimima, sest veejugad sümboliseerivad raha väljaminekut raha.

Loe edasi  Kuidas kontrollida maja projekti elamiskõlblikkust koos pööninguga

Disainerid soovitavad avatud ruume, Feng Shui seevastu ütleb, et köök peab olema isoleeritud. Lahendus võiks olla "köök kapis".

Rohkem õhku! Feng shui köök peab olema avar, et qi saaks vabalt ringelda. Eelistatud on ruudukujuline või ristkülikukujuline ruum. Väljundid ( nt kanalisatsioonikast ) tuleb parandada. Vältige köögi jagamist tasandite, treppide ja kõnniteedega.

Pildil: Integra köögikapp Pedini, disain Paolucci Domenico.

Seadmed ja mööbel

Pliidi ja valamu kokkupõrge. Kaasaegne köök on koht, kus vee ja tule elemendid põrkuvad. Ära pane neid üksteise kõrvale. Näiteks ei ole hea mõte, kui feng shui järgi on kombineeritud valamu ja mikrolaineahi või nõudepesumasin ja ahi. Seda saab leevendada, kui eraldada need kaks elementi neutraalse esemega, näiteks puidust kapi või väikese töölaua abil.

Feng shui köögi paigutus soovitab eraldada tule- ja veepiirkonnad.

Uks silmapiiril. Pliit, mis on kogu maja energiakeskus, peaks olema paigutatud nii, et inimesed, kes toiduvalmistamisega tegelevad, näeksid ust. Eelistatavalt tuleks see paigutada lõunaseina äärde, aknast eemale. Kui see ei ole võimalik, riputage pliidi kohale peegeldav ese: poleeritud kübar või dekoratiivne kandik. Asetage külmik köögi kagunurka. Ja sellel peaks olema uks, mis ei avaneks peaukse suunas.

Saarte köögid aitavad teil samaaegselt süüa teha ja uksele vaadata.

Asjad silmapiirilt. kapi ja sahtlite uksed peaksid olema tihedalt suletud ja avatud riiuleid ei tohiks kasutada. Teravaid esemeid ( noad ja kahvlid ) tuleks alati hoida sahtlisse. Üldiselt ei tohiks köögis hoida tarbetuid ja harva kasutatavaid esemeid, mis aitavad kaasa negatiivse energia kogunemisele. Aga aknalilledega aknalauad on kenad.

Mööblitootjad nõustuvad Hiina tarkadega: hoidke aksessuaarid, söögiriistad ja nõud suletud riiulitel ja sahtlites!

  • Moodne Art DE LUXE köögikapp Allmilmoe'lt
  • Grand Relais Scavolini tehasest, Cavana Massimo disain
  • Somelier by Bamax
  • Köögikomplekt Concept 40 by Leicht

Modern Art DE LUXE köögimööbel Allmilmoe tehasest.

Loe edasi  Viktoriaanlik stiil

Tabel.. peale. Söögilaua koha leidmine on võtmetähtsusega. Feng Shui köögi jaoks ei luba seda paigutada "stressi joonele" ( ukse ja akna vahel ). Ovaalne või ümmargune laud loob köögis usaldusliku õhkkonna. Võtke seda nõuannet: on hästi teada, et nurkadeta köögikapid "mahuvad" ruumi rohkem inimesi kui võrreldavad ristkülikukujulised või ruudukujulised lühtrid.

Ümmargune või ovaalne laud köögis loob usaldusliku õhkkonna.

Valgustus

Päikese poole. Feng Shui köögis ja elutoas peaks olema täis loomulikku valgust. Seetõttu ärge kasutage mahukaid kardinaid või rulood, mis blokeerivad päikesekiiri. Lisaks sellele imavad tekstiilid aktiivselt lõhnu. Suured aknad tuleb hoida puhtana ja pragudest ja laastudest vabana ( vastasel juhul on lahkhelid ja tülid paratamatud ).

Akent tuleb hoida puhtana ja korras Läbipaistev klaas laseb palju rohkem päikesevalgust koju. Tehisvalgustuse puhul peab see olema mitmekesine ja hele. Põhivalgusti tuleks paigutada söögi- või töölaua kohale.

Rohkem valgust köögis! Kui te ei saa täielikult ilma kardinateta hakkama, valige poolläbipaistvad kangad.

Samuti teemasse:
trendikad köögikapid aadressil
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: