Mis on tualeti vabastamine valida?

Mis on tualetti vabastamine valida?

Vannitoa ruumide korraldamisel ei ole omanik oluline ülesanne kui WC-i valik. Eriti hämmingus selle isiku poolt, kes ehitas oma maja ja nüüd lahendab kanalisatsiooniküsimused ja sellega seotud probleemid. Kanalisatsioonisüsteemi kanalisatsiooniseadme diagrammist sõltub otseselt tualeti vabastamise valikust.

Kirjeldus

WC tervikuna on torustiku seade, mis koosneb kahest põhielemendist:

 • Inimülesannete kogumise ja eemaldamise funktsiooni toimivad kausid;
 • Tühjendage tank, mis tagab heitvee kogunemise ja säilitamise.

Mis on tualetti vabastamine valida?

Mis on tualetti vabastamine valida?

Vaated

WC-kauside struktuur sõltuvalt väljalasketoru seadmest jaguneb kolme tüüpi: horisontaalse (sirge), vertikaalse ja kaldu (nurga) vabanemisega. Kõige populaarsem Vene Föderatsiooni on tualetid viimaste järgmistest tüüpidest – kaldus vabanemisega.

Vastavalt nõuetele nõuetele standardprojektide reoveeseadete elamute ja haldushoonete, lisaks tualettruumide kaldus vabanemisega, ei ole muud liiki neid kanalisatsiooni kanalisatsiooni. See muutub võimalikuks ainult siis, kui reovee torud kantakse sobivale asendisse. Kuid see töö ei ole seotud igasuguste kaalutlustega.

Mis on tualetti vabastamine valida?

Mis on tualetti vabastamine valida?

 • Horisontaalne väljaanne, Paralleelselt põrandaga, tähendab, et reoveekoguse liitumine samal tasemel. Sellel on märkimisväärsed puudused: kaussi paigaldamine isegi väljalaskeava vähimatki vastuolul koos adapteriga kanalisatsioonitoru, sagedaste proovide pistikupesaga ristkülikukujulise põlve tõttu kanalisatsioonis koos reoveega, dokkimise kohtades Reovesi ilmuvad sageli lekkeid. Aga kuna tualetid on esteetiline välimus, hakkas nad üha enam kaasaegse kõrghoonete ja erasektori kodudes kohtuma.
 • Sageli kasutatud eraehituses Vertikaalne lõpetamise süsteem. Selle väljalaskeava düüs on suunatud vertikaalselt alla, põrandal. Düüsi väljumine toimub tavaliselt kausi all paremale, nii et seda nimetatakse ka madalama vabanemiseks. On valikuid vertikaalse vabastamise – taga ja külg. Selliste tualettide puhul on vaja kanalisatsiooni, mis viiakse läbi spetsiaalselt korruseliste põrandate paneelide all või põranda all. Seda tüüpi WC-kausid veedavad majanduslikult puhastusvett, kuid lekete paigaldamiseks, avastamiseks ja kõrvaldamiseks ebamugav. See kohtub ka vana hoone majades (näiteks “Hruštšov”).

Mis on tualetti vabastamine valida?

 • Kaldusversioon See on nõlva põranda suunas 30 kuni 45 kraadi, see on lihtne ühendada kanalisatsiooni kollektoriga, mis võib olla nurga all 0 kuni 40 kraadi võrreldes kausi väljalaskeava. See tähendab, et see ei ole oluline, kas reoveekoguja läbib seina paremale põrandatasemel või kinnitatakse sellest mõnel kaugusel.

Mis on tualetti vabastamine valida?

Mis on tualetti vabastamine valida?

OMADUSED

Kaasaegsete torustiku seadmete tootjad pakuvad mudeli WC-mudelite mudeli mudelite mudeli mudeli mudelite mudelite. Eliidi toodete hulgas on valiku tahke tegur operatiivse mugavuse.

Enamiku populaarsete torustiku mudelite ostjatele jäävad peamised näitajad järgmised funktsioonid:

 • Puhastage kaussi kaussi;
 • istekohtade mugavus;
 • ebameeldivate lõhnade puudumine kanalisatsioonist;
 • Otsese kasutamise ja pestakse pritsmete puudumine;
Loe edasi  Kartuli segistid: valik ja omadused

Mis on tualetti vabastamine valida?

 • Minimaalne müra vee seadistamisel paagis ja pestakse;
 • võime vabastada vabastamise seadet ummistada;
 • Remonditööde mugavus.

Kohe on vaja märkida, et vabastamise tüüp ei mõjuta pesupuhastit, mugavust tualetis tualetis, lõhna juuresolekul WC-s ja t. D. Kõik loetletud rohkem mõjutada kuju kaussi ja seadme pesti.

Mis on tualetti vabastamine valida?

Mis on tualetti vabastamine valida?

Lehtrikujulise kaussi, mis on valmistatud sees kujul lehter koos ploomi auguga keskel, pesta ära kõige hügieenilise. Magab isegi ilma loputamiseta sisenege vee kohe, mis “Duds’il” äravooluavasse, hüdraulilise funktsiooni täitmisel. Hüdrodeksis on takistuseks ebameeldivate lõhnade tungimisele tualettruumi tualettruumide ruumile. Kuid on olemas tagurpidi, et leida roojane vees – soovimatu pihustusharidus. Paljud pritsmed on moodustatud ja pesta ajal.

Bowli tagaküljelt või esiküljel asuva äravooluava kallega mudelid nimetatakse Visozhnoe tualettideks. Neis, samuti funk-kujulises konstruktsioonides, ei ole sisu hilinenud ja kergesti pesta. Väikese pesemise ajal pritsimine. Visor’i mudelid peetakse parimaks lahenduseks kaussi kujuks.

Mis on tualetti vabastamine valida?

Mis on tualetti vabastamine valida?

On veel üks konstrukt kaussi, äravooluava, mis asub esiseina ja ülejäänud siseosa on tahke horisontaalne riiul (plaat) kergelt nõgu.

Sellist WC-kausi mudelit nimetatakse plaadiks ja on juba aegunud, ilma konkurentsi ettevalmistamata järgmiste vigade tõttu:

 • Fekaalide leidmine riiulil nende pestakse, edendasid ebameeldivate lõhnade levikut kogu korteris;
 • Riiuli nõgusaks osaks seisis pidevalt vett, mis viis selle roostes või määrdunud laigude moodustamiseni;
 • Sagedane puhastamine kausid setete ja rooste kohta riiulil.
 • Peaaegu pärast iga pesemist oli puhtuse jaoks vajalik, et nad kasutaksid täiendavalt kuradi (eelmistel mudelitel, mida nad on hõivatud aeg-ajalt).

Mis on tualetti vabastamine valida?

Mis on tualetti vabastamine valida?

Mis puudutab WC-kauside toimimise omadusi, on kõige väiksem müra pesemise väikseim müra vertikaalse väljalaskesüsteemiga seadmed, mis on paigaldus- ja remonditööde lihtsuse minimaalne sagedus ja paigaldus- ja remonditöö lihtsus. vabastage.

Mis on tualetti vabastamine valida?

Mis on tualetti vabastamine valida?

Opole omanikud

Kui uurite foorumi ülevaateid veevarustuse kohta, nõuandeid WC-spetsialistide ja lugude kohta nende lihtsate tarbijate kogemuste kohta, siis saate lõpuks valida valiku. Ja kas see on õige, näitab teie enda kogemusi. Aga see on parem õppida teiste inimeste vigadest ja mõnikord kuulata meistrite saite.

Jäätmete kustutamine toimub kausi vabastamise seadme kaudu. Probleem on selline süsteem, mis annab läbipääsu vee loputusvee kõik sisu kaussi kanalisatsiooni maanteel.

Mis on tualetti vabastamine valida?

Mis on tualetti vabastamine valida?

Mis on tualetti vabastamine valida?

Siin on arvamused WC-kauside vabastamise süsteemide kohta nende omanikelt.

 • Vertikaalne väljaanne. Igaüks on hea, kuid enamiku tarbijate jaoks või ei sobi kanalisatsioonisüsteemi paigutuse tõttu või paigaldus- ja remonditööde kõrge maksumuse tõttu ning torustiku enda väärtus. Kuid eksperdid soovitavad sellist ehitust erasektori suvila jaoks: seadme paigaldamine on võimalik peaaegu kõikjal, mis on omanike jaoks mugav. Lisaks peidetud kanalisatsiooni maanteel põranda all, keldris ja seetõttu on alati kontrollitud ja mugav remont töö.
 • Horisontaalne vabastamine peetakse universaalseks. Seda saab ühendada kanalisatsioonisüsteemiga, mis arvutatakse mitte ainult sellise konstruktsiooni tualettpaneelide jaoks, vaid ka nurkkiseadmete jaoks (kaldus vabastamine). Tõsi, nagu märkis kommentaare, ei ole see alati võimalik, peamiselt juhtudel, kui kanalisatsioon toimub põrandatasandil. Selleks kohanduge gofreeritud adapterid ja isegi eemaldage reovee kanalisatsioon.
Loe edasi  Candy pesumasina veakoodid: kirjeldus, põhjused, lahendus

Mis on tualetti vabastamine valida?

Mis on tualetti vabastamine valida?

Küsimus tekib siin: Miks otsida keerukust? Mis tahes muudatuste tualetid on valmistatud kõigi tootmisseadmete jaoks suurtes kogustes.

 • Kaldusversioon. Tal ei ole populaarsusel võrdne. Kauplemisvõrgus domineerib selline tualettruum. Kui arvutamisel protsentides terminid, osakondade torustiku kauplustes, mis esindavad vannitubade seadmeid, koosneb 70% toodete kaldus vabanemisega.

Üllataval kombel helistada mõned tarbijad universaalsed. Nende väljalaskeava saab ühendada reoveega, mis asub nii põrandal kui ka põrandast põrandast.

Mis on tualetti vabastamine valida?

Mis on tualetti vabastamine valida?

Üldiselt on kõige parem valida vannitoa seadmete hulgast tüüpilises kõrghoones, et keskenduda olemasoleva kanalisatsioonisüsteemi ja erakonstruktsioonide jaoks – teie enda plaanides. Ja ei pea olema ratta leiutamine, kus see juba on.

Mis valida?

Sõltumata sellest, millised eksperdid ja eksperdid konsulteerivad, jääb omaniku jaoks viimane WC-valik. Õmblemine reoveekommunikatsiooniga ja tualeti vabastamise vorm – see ei ole kõrghoonete elanike probleem. Juhul paar minutit.

Mis on tualetti vabastamine valida?

Eraldi arendaja ülesande täitmisel on raskem, kuid tal on võimalik tal päev või kaks otsustada tulevase “Necharker” lõpetamise süsteemi üle. Selliste ostjate seas on väljalaskeava vertikaalne valik hiljuti populaarsust.

Selle valiku põhjused on sageli järgmised kriteeriumid:

 • peaaegu vaikne pesemine;
 • Seadme majandus veevoolu seisukohast (see on sellised mudelid, mis kõige vähem veedavad selle pesemise ajal);
 • Tualettide tüüp ilma väliste heitgaasitorudeta on eelistatav iga peremehe jaoks;
 • Selline tualett ilma tarbetute välimise seadmeteta võtab vähemalt koha tualettruumis (eriti väärtuslik väikeste tualeti suuruse jaoks).

Mis on tualetti vabastamine valida?

Mis on tualetti vabastamine valida?

Aga siin ei tohiks kiirustada. Lisaks sellise disaini eelistele on puudusi.

Kaaluge peamist.

 • Venemaal pakutavate toodete hulga valiku valikud suhteliselt väikesed.
 • Selliste seadmete kõrge maksumus.
 • Paigaldusseadmete paigaldamine, asendamine, demonteerimine ja otsimine Techsi (see kehtib ainult tüüpiliste korterelamute puhul). Tualettide tüüpiliste hoonete ühemõtteliselt peavad vastama ühele, mille reovee süsteem loodi. Näiteks, kui reovee on paigaldatud vannitoa väljundi horisontaalse süsteemi arvutamisega, ostetakse kaussi horisontaalse vabanemisega.
Loe edasi  Ei vajuta pesumasin indesesit: Miks ja kuidas seda parandada?

Mis on tualetti vabastamine valida?

Konkreetse mudeli valimiseks on ostjale tähelepanu pöörama palju laiemaid funktsioone ja parameetreid.

Siin on kõige elementaarsed:

 • Kõigi pereliikmete, sealhulgas laste ja eakate loomine;
 • Mõõdud vastavad ruumi;
 • Puhas pesemine ilma pritsimiseta (“anti-spex” süsteemiga);
 • Dual-režiim pesti ökonoomsemaks;
 • Hind ei kahjusta pereelarvest;
 • Seadme hoolduse ja kasutamise mugavus;
 • Materjal (Hiina, fajanss on parim valik):
 • Paigaldusviis (peatatud, väljas, kompaktne, sisseehitatud paak).

Mis on tualetti vabastamine valida?

Mis on tualetti vabastamine valida?

Kui ostja soov valitud seadme loetletud parameetrite soov kattub võimalusega ühendada see reoveega, siis saate selle valiku ajal peatuda.

Montaja reeglid

On üldisi soovitusi ühendada WC kanalisatsioon. Need reeglid ei sõltu seadme väljundsüsteemi tüübist oma funktsionaalsusest ja isegi kanalisatsiooni materjalist.

Neid väljendatakse järgmiste põhimõtetega:

 • Vabastamine peab vastama valitud mudeli vastuvõetud järjestuse diagrammile.
 • Kasutades, et kinnitada väljundotsik kanalisatsioonisüsteemile, tuleb arvesse võtta erinevaid seadmeid (adapterid, mansettide, gofreeritud kraanide), et nende läbimõõt kohapeal kausi kogujale ei tohi olla väiksem kui väljalaskeava läbimõõt.

Mis on tualetti vabastamine valida?

Mis on tualetti vabastamine valida?

 • Eemaldamise protektorid peavad olema kanalisatsiooni suunas väikese diagonaal (2 cm / m. m standardse läbimõõduga toru 110 mm). Sel juhul peab see torujuhtme olema iga meetri külge kinnitatud, nii et see ei anna aega.
 • Kõik saidi ühendused peaksid olema tihendavad. Pidage meeles, et reoveega ei ole mitte ainult reovesi, vaid ka gaasid, mis on võimelised ruumisse tungima süsteemi mis tahes lõunasöögi kaudu.
 • Kui paigaldate WC-st eemaldamise, ei saa te 90 kraadi võrra lubada teravaid pöördeid. Parem on teha kahte 45 kraadi kumendiga (on olemas selline montaaž tees), mis siis puhtad.

Mis on tualetti vabastamine valida?

Mis on tualetti vabastamine valida?

Ja selleks, et mitte ekslikult ekslikult teha käitleva töö vajalike elementide arvutustega, on parem täita kogu väljundskeemi joonistuse kausi kavandatud paigaldamise asukohast kanalisatsiooni maanteele.

Kasulikud nõuanded

Spetsialistid Soovitavad valida:

 • Portselanmudelid, millel on pikk kasutusiga ja ei kaota atraktiivset välimust;
 • lehtrikujuline või visori kauss kaldenurgaga tagaseinale;
 • Kahe tüüpi loputamise liigist eelistavad ringikujulist, peske kaussi kõigist külgedest ringi;
 • Vertikaalne emissiooni süsteem eraehituse korral.

Mis on tualetti vabastamine valida?

      Kõik muu (kausi kinnitamise tüüp, tank, värv ja disain) peaks usaldama oma maitset ja eelistusi. Mida ma saan nõu küsida spetsialistid, kuid kus sa ei saa teha ilma oma muljed, peate tegema otsuse valida ise.

      Kuidas valida tualetti, vaadake järgmist videot.

      Hinnake artiklit
      ( Reitinguid pole veel )
      Lisage kommentaare

      ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: