Halb pesta WC: põhjused ja lahendada probleeme

Halb pesta WC: põhjused ja lahendada probleeme

Praeguseks on tualett igas kodus või korteris. Iga päev parandavad ja täiendavad UNITASIS tootjad seda seadet. Nad on erineva suurusega, kuju ja värve ning erinevad ka tootmise, äravoolu ja vee täitmise seadmes. Aga seal on olukordi, kui see hakkab halvenema. Teil on vaja tutvuda WC-süsteemi sagedaste jaotustega probleemi lahendamiseks iseseisvalt.

Põhjused

Plum ummistumine on üks põhjusi, miks tualetti peatada. Kui ploomid ummistunud, siis jookseb tankist vesi ilma rõhuta ja aeglaselt. Paagis on väike auk, mis aja jooksul üle kasvanud lubja hoiustega, mis sekkuvad normaalse vedeliku voolu. Prügikast paak on ka üsna sagedamini. Reeglina on need vanade kummivooliku tükid, mis on kinnitatud WC-i ujukiga. Aga kui tualett ei ole kaaned, siis on põhjust täiesti ootamatu ummistus.

Samuti on tualett pesemise halvenemise väga levinud põhjus kahjustatud emailiga. Karedus, praod, kriimustused ja kiibid segavad jäätmete jäätmeid, et sattuda kanalisatsiooni. Dirt akumuleerub nupu vajutamisel, aja jooksul see veevedeliku vahel.

Halb pesta WC: põhjused ja lahendada probleeme

Halb pesta WC: põhjused ja lahendada probleeme

See juhtub, et tualett on uus ja see toimib halvasti. Tõenäoliselt probleem WC-sifoonis ise. Tualeti fun-kujuline kauss on kanalisatsioon kalde või keskele. See tähendab, et ploomi kaela asub kausi serva lähedal. Teine põhjus võib olla tühjendusvajade asukoht. Lähemal auk kaussi keskele, vähem kvaliteetse pesemise. Parim valik WC-kausi ostmisel on kapillaarpaigaga mudel, kuna selles versioonis on vesi kogu kausi kogu pinna. Vesi siseneb kaussi paljude aukude kaudu, pakkudes seeläbi kvaliteetset pesemist. Siiski, kui esialgu tualetti pesti hästi, siis tasub pöörata tähelepanu eespool kirjeldatud põhjustel.

Halb pesta WC: põhjused ja lahendada probleeme

Teine põhjus vaeste kvaliteediga pesu on ebaühtlane vesi WC-kaussi. Loomulikult ei saa paagis asuv liitri veepaar pakkuda kvaliteetset pesemist. Vee ebaühtlane vesi on võimalikud float ventiili tõttu, mis on enne vee väljalülitamist. Vanade tualettide puhul võib süüdlane olla ujuv. Samas juhtub see sageli, et vesi ei ole aega paakisse sattumiseks, kuna see läheb. See juhtub, et vesi ei lähe tankile üldse. Kõige sagedamini tekib selline probleem terasetorude omanikest, sest need on ummistunud lubjakivi setete ja vältida veevoolu.

Halb pesta WC: põhjused ja lahendada probleeme

Halb pesta WC: põhjused ja lahendada probleeme

Lisaks kõigile loetletud põhjustel, eramute põhjus võib olla ka madala kvaliteediga planeerimine reovee. Eramealis võib pesti probleem olla tingitud ka ventilaatoritoru puudumisest. Lihtsamalt öeldes, kuna reovee kogunenud gaaside ventilatsiooni puudumine, kusagil välja tulla. Selle tulemusena hakkavad nad akumuleeruma ja looma õhu pistik, mis häirib ühtlase veepesu. Lisaks sellele, kui kogunenud gaas leiab väljapääsu ise, siis kõik maja elanikud teavad sellest täpselt sellest, kuna see ilmub väga ebameeldiv saasiseerimise lõhn, mis on tekkinud mitte ainult tualett-gaaside, vaid ka valamu ja vanni heitgaas.

Loe edasi  Pink plaat vannituba: liigid ja nüansse valiku

Halb pesta WC: põhjused ja lahendada probleeme

Samuti võib põhjus olla vale asukoht ja erapoolik. Torulukksepad võivad lihtsalt teha oma töö raha teenida ilma kohandamata ja ilma WC õige paigaldamiseta kontrollimata, vajutades ka vee äravoolu nuppu. Üsna laialt levinud hetk on kanalisatsioonitoru valesti valitud läbimõõt. Kui privaatses majas ei ole keskset reovee, vaid Cesspooli, siis võib see olla selge märk sellest, miks see toimib halvasti hästi. Alati on vaja otsida põhjuseid ja viise, miks vesi ei ole tööle võtnud, ei lähe see alla, ei lase vett. Ringis võib paber edasi lükata, kui vesi läheb hästi.

Halb pesta WC: põhjused ja lahendada probleeme

Lahendused

Esiteks peaksite vaatama pirni alla. Võib-olla on pausi põhjus kohe nähtav, mis muudab olukorra parandamise lihtsaks. Kui põhjus on lubja setetes, siis Võite kasutada ühte mitmeid retsepte kõik WC-i puhastamiseks:

 • See peab jääma paagile veidi vähem kui 1 liiter vett. Järgmisena võtke 100 g 5-7% ortofosforhappe lahust, magama vee jääklates paagis, oodake 15 minutit ja pesta.
 • See peaks jääma paak veidi vähem kui 1 liiter vett. Vala 0,5 liitrit bora ja äädikat. Oodake 2 tundi ja tilkivesi.
 • Vajadus lahkuda paagis veidi vähem kui 1 liiter vees. Järgmisena võtke paaki valamiseks 3-4 sidrunipaketti. Vajalik vein, mis on vajalik 6-8 tundi tühikäigul. See on mugav veeta see valik õhtul, sest hape võib jääda paaki kogu öö. Oluline on märkida, et paaki saab sel viisil sel viisil puhastada. Kuid teiste tualeti üksikasjade puhul tuleb neid protseduure korrata 3-4 korda. Muide, sel põhjusel on soovitatav loobuda tugevatest keemilistest puhastusvahenditest, kuna nad rikuvad kummi- ja plastist osad tualetile väga kiiresti.

Halb pesta WC: põhjused ja lahendada probleeme

Halb pesta WC: põhjused ja lahendada probleeme

Kui põhjus on emailis, siis kõige lihtsam viis uue tualeti asendamiseks. Teise võimalusena saate teravustada kahjustatud koha või rakendada uut emailiit spetsiaalse püstoliga. Eelnevalt kahjustatud pind tuleb puhastada. Siiski tasub teada, et sõltumatu kate email on väga erinev tehase maalimisest ja ei kesta kaua. Parem on arvutada, kuidas tualeti taastamine põhjendas. Võib-olla on see odavam osta uus.

Loe edasi  Filtreerige pesumasinas: ummistumise märgid, puhastamise soovitused

VEE häire korral, kui probleem on ventiilis, siis on vaja seda reguleerida ja puhastada ka. Kui vesi läheb kanalisse, siis on vaja läbi viia meetmete kogum, et kõrvaldada talitlushäirete kõrvaldamine. Võib-olla peate puhastama pirnide sadulat või pirnid ise võib puruneda ja kaotada elastsus ja selle asendamine on vajalik. Alternatiivselt võivad paagi sees olevad poldid kahjustada ja nende aukude sees olevad vesi. Sellisel juhul on poldid muutunud või paagi tugevdamine.

Halb pesta WC: põhjused ja lahendada probleeme

Halb pesta WC: põhjused ja lahendada probleeme

Kui vesi ei lähe tankile üldse, on vaja juhtida tualetti tõsise puhastamise. Selleks on vaja kattuda vee kogu korterile või kodus. Eemaldage tank viib laine. Järgmisena peate lahti keerata kruvi, mis lõikab vee tankile välja. Soovitatav on valmistada seadme puhastamiseks torude puhastamiseks või tehke see ise terasest stringist. Toru üks ots on keerdunud kolletina ja teises otsas teevad nad väikese konksu (nagu õmblusnõenditena).

Puhastamine parem teha koos, sest üks inimene venitab stringi ja teine ​​on teenida string toru, püüdes hävitada ummistused, mis paigutatud seintele toru. Tasub pöörata tähelepanu sellele, et niipea, kui võimaliku vaheaja asukoht on möödas, peate asendama basseini, lülituge vesi ja veenduge, et plokk kõrvaldatakse enne stringi tõmbamist. Kui vesi voolab, kuid kohe peatus, tuleb jätkata stringi pööramist, eemaldades selle aeglaselt kohapeal asukohast. Pärast seda protseduuri peaks veevool normaliseerima.

Halb pesta WC: põhjused ja lahendada probleeme

Halb pesta WC: põhjused ja lahendada probleeme

Kui Cesspooli kasutatakse eramaja, Cesspool kasutatakse, siis hästi tuleb avada, kus kanalisatsiooni maja ühendab. Kui ploomitoru on veidi madalam kui kaevu veetasemest, siis see on probleemi põhjus. Kui ventilaatoritoru ei ole, siis on kaks võimalust. Või paigaldage toru maja katuse väljundiga või paigaldage vaakumventiili. Muuda toru kalle on võimatu. Siin saate pakkuda rekonstrueerida kõik kanalisatsioonid, mis põhinevad paigaldatud ehitushindadel. On veel üks võimalus – panna elektripumba sunnitud veevoolu.

Loe edasi  Cersanit Paigaldussüsteemid: funktsioonide valik ja paigaldamine

Halb pesta WC: põhjused ja lahendada probleeme

Ärahoidmine

Kui täna juhtus, et tundus toime halva loputamise probleemiga, siis see ei garanteeri, et tulevikus ei tule selline olukord uuesti. Sellepärast on väga oluline teha tualetti ennetavat ravi. Lime hoiused kaussi tualettruumi, samuti torude ja paagis jätkuvalt kogunevad. See on võimatu välistada selle hetke, kuid ette valmistada ette, lihtsalt aitab ennetada tualett.

Halb pesta WC: põhjused ja lahendada probleeme

Halb pesta WC: põhjused ja lahendada probleeme

Seda tehakse järgmiselt:

 • WC-s ja paagis peab tingimata olema kaane, et piirata välismaiste esemete süsteemi sattumist, mis tingimata tuleb tualetti eemaldada.
 • Vähemalt üks kord kuus, nad soovitavad teil lugeda kogu süsteemi spetsiaalsete kemikaalidega. Eriline pulber valatakse äravooluava, olles võitnud 15 kuni 30 minutit, on vaja äravoolu. Samuti on perioodiliselt kasulik tualeti puhastamiseks stringiga.
 • Ära unusta äravoolupaaki. Mehhanismi korrapärane katsetamine ja selle terviklikkus on lihtsalt vajalik. Sel juhul on võimalik kohe kõrvaldada rikked moodustunud ja isegi varem kui tõsisem purunemine tekivad.

Halb pesta WC: põhjused ja lahendada probleeme

Kuidas valida?

Hea pesuga tualeti valimiseks peate pöörama tähelepanu mitmetele parameetritele:

 • Bashka asukoht. Ülaosas asuv paak on palju parem kui see, mis asub allpool. Mida kõrgem on toru, seda rohkem veerõhku.
 • Kapillaarpesu on halvem kui tavaline. Kapillaariga pestud mudelid on populaarsemad, nagu vesi kaussi vett langeb mitmest küljest ja peske see täielikult. Siiski on kaussi tagumine osa moodustab kõige vähem vett, mis tähendab, et see WC osa on reostuse jaoks kõige vastuvõtlikum.
 • Kui kaussi sees on visiir, on see tõhusam, sellises tualetis on see tõhusam. Aga tal on puudus – see lõhn. Sellises tualetti, sisu kuni pesu peseb pinnal, hankimine.
 • Kõige ideaalne tualett on portselan, kuna sellise tualeti kauss on täiesti puhastatud. Portselanil on väga sile pind ilma. Teises kohas on glasuuritud faaienduse tualetid.

Halb pesta WC: põhjused ja lahendada probleeme

   Väärib märkimist, et WC-kaussiga seotud probleemide suurim osa lahendatakse sõltumatult ilma kõned ilma kommunaalteenuste või toruluklite kojaga, kelle teenused on üsna kallid. Kui aga ei ole usaldust tegevuse õigsuse või probleemi vastu, ei lahendata, tasub endiselt kasutada professionaalsete torulukkseppide teenuseid.

   Kuidas puhastada WC-tank skaala, vaadake järgmist videot.

   Hinnake artiklit
   ( Reitinguid pole veel )
   Lisage kommentaare

   ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: